داخلی صفحه گلستان خبر
 
خانواده شهدا و ایثارگران سرمایه‌های معنوی نظام هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰
مدیرکل بنیاد استان گلستان اظهار داشت، خانواده شهدا و ایثارگران سرمایه‌های معنوی نظام هستند و حفظ و ترویج سبک زندگی این قشر معزز و انتقال این الگوهای شایسته به نسل‌های آینده وظیفه ای همگانی است.
خانواده شهدا و ایثارگران سرمایه‌های معنوی نظام هستند
 
به گزارش ایثار واحد گلستان؛ در حاشیه ملاقات عمومی با خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، اسرافیل وزیری در گفت‌وگو با سایت ایثار گلستان عنوان کرد: دیدارهای چهره به چهره با جامعه ایثارگری سبب شده تا زمینه و بستری فراهم شود که جامعه هدف بنیاد از نزدیک مسائل خود را بیان کرده و موجب تسریع در خدمت رسانی به این قشر معزز شود.
وی دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران را به‌عنوان یک وظیفه برشمرد و افزود: ما از معنویت این دیدارها و بازدیدها روحیه و انرژی مضاعف می‌گیریم.
وی با اشاره به نقش‌آفرینی خانواده‌های شهدا در تعالی و پیشرفت روزافزون ایران اسلامی گفت: به لطف خداوند در كشور ما هر آنچه خیروبرکت، امنيت آرامش داريم به بركت خون شهدا است و شهدا با قطره‌قطره خون خود برای دفاع از اسلام و كشور جنگيدند.
این مقام مسئول ادامه داد: یکی از بزرگ‌ترین شاخص‌های ارزشمند انقلاب اسلامی ایران، محور قراردادن مشی شهدا و ایثارگران برای پیشبرد اهداف نظام اسلامی است.
وزیری با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و توسعه  آن در جامعه برای آشنایی هرچه بیشتر نسل جوان عنوان کرد: وظیفه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به عهده همه است و همه باید به فرهنگ ایثار، جهاد و مقاومت توجه ویژه‌ای داشته باشند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 313870