داخلی صفحه مرکزی خبر
 
بنیاد تفرش:
ایثارگران تفرش، شعار مرگ بر آمریکا سر دادند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۴
ایثارگران همراه مردم شهیدپرور شهرستان تفرش ضمن حضور در راهپیمایی 13 آبان با سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا»، نفرت و انزجار خود را نسبت به سران استکبار جهانی اعلام کردند.
 
به گزارش ايثار واحد" استان مركزي"، همزمان با سراسر کشور، مراسم باشکوه 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با حضور قشرهای مختلف مردم از جمله جانبازان، خانواده‌های شهدا و ایثارگران، دانشجویان و دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر، اصناف و مسئولان در تفرش برگزار شد.
علي عباسي سرپرست بنياد تفرش افزود:نهضت امام خمینی(ره) در پیروزی انقلاب اسلامی دارای مجاهدت، مبارزات و تبعیدات بود که به واسطه این عوامل و هدایت بی‌نظیر مردم توانست انقلاب را به پیروزی رساند.
وی گفت: ۱۳ آبان یادآور خاطراتی عظیم از امام راحل، دانش‌آموزان و دانشجویان پیرو خط رهبری است که باید برای دانش‌آموزان و دانشجویان تبیین و تشریح شود.
در این مراسم، ایثارگران همراه مردم شهیدپرور شهرستان تفرش با سر دادن شعارهای «مرگ بر امریکا» و «مرگ بر اسرائیل» نفرت و انزجار خود را نسبت به سران استکبار جهانی اعلام کردند.
شرکت‌کنندگان دست‌نوشته‌هایی همچون «ما آمریکا را زیر پا می‌گذاریم»، «آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند» و «آمریکا رو به افول است» در دست داشتند که جلوه‌ای ویژه به این مراسم داده بود.
مدعوین در این راهپیمایی، بار دیگر ارادت خود را نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی، امام خمینی(س)، مقام معظم رهبری و شهدا به نمایش گذاشتند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 313901
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...