پایانه مسافربری مرکزی تبریز با تصاویر سرداران شهید و شهدای مدافع حرم مزین شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۷
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تبریز گفت: امنیت و آرامش کنونی کشور مرهون رشادت‌های شهیدان است و باید بدانیم در هر ساعت از شبانه‌روز که با خیال آسوده سفر می‌کنیم به برکت خون همین شهداست.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از تبریز، هم‌زمان با آغاز ماه ربیع‌الاول با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تبریز و به همت سازمان پایانه‌های مسافربری تبریز، پایانه مرکزی تبریز مزین به تصاویر شهدای محراب، سرداران شهید و شهدای مدافع حرم تبریز گردید.

شفیع محمدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تبریز در دیدار صمیمی با حسین عادلی سعیدآباد مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری تبریز ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان و قدردانی از پیگیری سازمان پایانه‌های مسافربری مبنی بر نصب تصاویر در پایانه بزرگ تبریز خاطرنشان کرد: امنیت و آرامش کنونی کشور مرهون رشادت‌های شهیدان است و باید بدانیم در هر ساعت از شبانه‌روز که با خیال آسوده سفر می‌کنیم به برکت خون همین شهداست.

در این دیدار حسین عادلی سعیدآباد نیز بابیان این‌که هویت مردم ایران از آن شهیدان هست و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از اصلی‌ترین رسالت‌هاست گفت: نصب تصاویر شهدا در پایانه مرکزی شهر تبریز یک افتخار بزرگ است.

انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان شرقی، تبریز، ترمینال، عکس شهدا
کد مطلب: 313916