ایستادگی آزادگان و جانبازان آموزه‌‌ای برای آیندگان است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۴
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در عیادت از آزاده و جانباز سیاسی قبل از انقلاب اسلامی ایران گقت: ایستادگی آزادگان و جانبازان آموزه‌‌ای برای آیندگان است
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی، در راستای پاسداشت و اجرای طرح سپاس از ایثار و فداکاری خانواده‌های معزز شهدا، آزادگان و جانبازان، امروز سه‌شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸، عباس پورحسن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با حضور در منزل ۴ خانواده ایثارگر از نزدیک در جریان امور و مسائل‌شان قرار گرفت.

پورحسن در عیادت از حاج محمدحسن عبدی‌یزدانی از فعالان و آزاده سیاسی قبل از انقلاب با بیان اینکه قیام مردان و زنان جوان، پایه‌های استواری انقلاب را رقم زد تصریح کرد: حضور در محضر آزادگان و گوش سپردن به خاطرات پر از صبر و استقامت‌شان موجب تقویت روحیه برای تلاش و کوشش بیشتر است.

وی اظهار داشت: اکنون بایستی با فیض بردن از محفل آزادمردان تاریخ انقلاب، ایستادگی‌های پرافتخارشان درس و آموزه‌ای برای آیندگان باشد.

مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی افزود: نگارش، ثبت و ضبط پایمردی‌های آزادگان و ایثارگران در مقابل هجمه‌های دشمنان ضروری و اجتناب‌ناپذیر است.

گفتنی است، دیدار با همسر و فرزند مکرم شهید قربان ریحان‌زاده، دختر مکرم شهید احمد شرافتی، جانباز معزز ۷۰ درصد حسن تلسچی‌امیر‌خیزی ، سه دیدار دیگر امروز مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی بود.

یادآور می‌شود، در این دیدارها رسیدگی به مشکلات و مسائل این بزرگواران در دستور کار قرار گرفت. انتهای پیامکد مطلب: 313919
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...