داخلی صفحه لرستان خبر
 
نماینده ولی فقیه در استان:
شهید سید نورخدا موسوی آیت خدا برای همه بود.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۲
امام جمعه شهرستان خرم آباد در یکمین سالگرد سردار شهید سید نور خدا موسوی گفت شهید موسوی مایه افتخار و عزت برای همه ما است.
شهید سید نورخدا موسوی آیت خدا برای همه بود.
 
به گزارش ایثار واحد لرستان لرستان ،حجت الاسلام و المسلمین سید احمد میرعمادی ظهر چهارشنبه در یکمین سالگرد شهید سید نورخدا موسوی، در حسینیه گلزار شهدای خرم آباد ضمن گرامی‌داشت یاد شهدا و عرض تسلیت برای شهادت امام حسن عسکری(ع)، اظهار کرد: خداوند در قرآن کریم عامل سعادت مردم را در ایمان، هجرت و جهاد در راه خدا بیان می‌فرماید. مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی تحول عظیمی بود که در جوانان اتفاق افتاد و آن مومن و با اعتقاد شدن جوانان و اشتیاق آنان برای جهاد در راه خدا است، همچنان‌که در دوران دفاع مقدس، جوانان مومن زاهدان در شب و شیران در روز بودند. شهید سید نور خدا موسوی آیت خدا برای ما است.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان اینکه شجاعت و شهامت ریشه در ایمان دارد، گفت: این مهم در میدان آزمایش خود را نشان می‌دهد، همچنان که امروز خانواده شهید موسوی از امتحان بزرگ الهی سربلند بیرون آمده‌اند.
وی گفت: شهید موسوی توانست در دوران خدمت سربلند شود، همان‌گونه که شهادتش الگو، مجروحیتش مایه افتخار و رفتنش ابدی شد.
امام جمعه خرم آباد افزود: شهید موسوی مایه افتخار و عزت برای همه ما است، بنابراین با شجاعت و ایمان راه شهدا را ادامه دهیم. با ایمان راسخ از انقلاب و دستاوردهای آن حفاظت کنیم و در راه ولایت ثابت قدم و استوار بمانیم
کد مطلب: 314007
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...