داخلی صفحه قزوین خبر
 
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) البرز:
ادامه دادن راه شهدا مهمترین وظیفه ماست
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۳
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز در یادواره شهر شریفیه گفت: امروز مهمترین وظیفه ما ادامه دادن راه شهدا و عمل کردن به توصیه‌های آنها است.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، همزمان با سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع)، سی و یکمین یادواره 88 شهید شهر شریفیه (شریف‌آباد) با حضور مسئولان و مردم شهیدپرور به ‌ویژه خانواده‌های شهدا و ایثارگران برگزار ‌شد.
در این یادواره، سردار سید یوسف مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز گفت: شهدا از جان و مال خود گذشتند تا ما زیر سلطه بیگانگان نباشیم و خودمان بدون نیاز به آنها، آزادانه تصمیم بگیریم و عمل کنیم.
وی با بیان اینکه همه ما قدردان شهیدان هستیم، افزود: امروز مهمترین وظیفه ما ادامه دادن راه شهدا و عمل کردن به توصیه‌های آنهاست تا انقلاب اسلامی را به صاحب اصلی امام زمان(عج) تحویل بدهیم.
مولایی با اشاره به اینکه سران استکبار جهانی از پیشرفت و اقتدار ایران ناراحت و نگران هستند، گفت: آنها مسایل هسته‌ای را بهانه قرار دادند تا بتوانند قدرت کشور ما را تضعیف کنند ولی هیچ‌گاه موفق نبوده و نخواهند بود.
در ادامه این یادواره، حاضرین یاد و خاطره‌ شهدا را گرامی داشتند و با آرمان‌های آنها تجدید بیعت کردند.
در این مراسم، مسئولان از والدین شهدا با اهدای هدایایی تجلیل کردند.
گفتنی است: در این یادواره، محمد نصیری سرپرست فرمانداری شهرستان البرز، داود محمدی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی، کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهر محمدیه و جمعی از مسئولان حضور داشتند.
کد مطلب: 314027