داخلی صفحه مرکزی خبر
 
برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد شهید وامورایثارگران استان مرکزی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۶
معاون بهداشت و درمان بنیاد مرکزی از برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد و حق پرستاری ویژه جانبازان خبر داد .
 
به گزارش ایثار واحد"استان مرکزی"، قاسم محمد نژاد با گرامی داشت یاد و خاطر تمامی شهدا و ایثارگران گفت: کمیسیون پزشکی تعیین درصد و حق پرستاری ویژه جانبازان با حضور تیم تخصصی و با دعوت از 220نفر از جانبازان متقاضی شرکت در کمیسیون صبح امروز پنج شنبه 16آبان ماه در حال  برگزاریست.
وی ادامه داد: حاضران در این کمیسیون مورد معاینه و ارزیابی تیم تخصصی قرار می گیرند و از متقاضیان علاوه بر تعیین درصد،مشمولین حق پرستاری دائم و موقت  نیز تشخیص داده می شود.
محمد نژاد گفت: تیم تخصصی این اداره کل متشکل از ۸ پزشک متخصص، یک دبیر و 2 کارشناس می باشد.
در هنگام برگزاری این کمیسیون مرتضی انصاری فر مدیرکل بنیاد مرکزی با حضور در جمع همکاران  و پزشکان برگزارکننده این کمیسیون، در جریان چگونگی بررسی پرونده‌های متقاضیان تعیین درصد و حق پرستاری جانبازی در استان مرکزی قرار گرفت.
انصاری فر در این بازدید گفت: خانواده معظم ایثارگران صاحبان و مالکان اصلی بنیاد هستند و ارائه خدمات با بهترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان همواره مدنظر بنیاد بوده است .
وی گفت: تمام تلاش ما این است که با کیفیت بخشی هر چه‌ بهتر به خدمات، رضایت‌مندی ایثارگران را به حداکثر برسانیم.
انصاری فر اظهار داشت: ارائه خدمات به خانواده معظم شهدا و ایثارگران یک تکلیف کاری و الهی است و از بهترین کارکنان خود در صف مقدم خدمت به این عزیزان استفاده کرده ایم تا ضمن تجلیل و تکریم آن عزیزان وظیفه ی خادمی خود را به نحو مطلوب ادا نمایند.
وی اضافه کرد: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران جایگاه رفیعی در جامعه دارند و تلاش برای حفظ و ارتقای جایگاه این قشر از اهداف مهم این بنیاد است.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 314051
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...