داخلی صفحه البرز خبر
 
عزت و سربلندي ايران ارمغان خون شهداست
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: خون شهدا و شكيبايي خانواده‌های آن‌ها عزت و سربلندی را براي نظام جمهوري اسلامي به ارمغان آورده است.
عزت و سربلندي ايران ارمغان خون شهداست
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، سردار عباسعلی محمدیان فرمانده نیروی انتظامی استان البرز به همراه جمعی از مسئولین و خادمان شهدا با حضور در منزل والدین معظم شهید والامقام «بابک خرسندی» و خانواده جانباز متوفی «نادر نبی بالا» در فردیس با آنان دیدار و گفتگو کردند.
سلیمان رستمیان در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گفت: خون شهدا و شكيبايي خانواده‌های آن‌ها عزت و سربلندی را براي نظام جمهوري اسلامي به ارمغان آورده است.
وی افزود: شهدا، انسان‌های وارسته‌ای بودند كه با نثار خون خود، آزادگي را به ارمغان آوردند و ما وظیفه‌داریم راه آنان را ادامه دهيم و از آرمان‌های مقدس اين عزيزان پاسداري كنيم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد:: ترویج فرهنگ دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران کوچک‌ترین سپاس از این قشر فداكار و بصیر است و می‌طلبد همه افراد جامعه پیرو واقعی راه شهدا باشند.
 
کد خبر 98/439
انتهای پیام/
کد مطلب: 314059
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...