آرامش امروز را مدیون شهدا هستیم
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۳
سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: آرامش امروز این کشور مدیون خون هزاران شهید و علاوه بر آن هزاران جانباز و اسیر است.
آرامش امروز را مدیون شهدا هستیم
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی مراسم تجلیل از 51 دانش‌آموز ممتاز شاهد ایثارگر شهرستان شیروان با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی به‌اتفاق همراهان و مسئولین شهرستان شیروان و خانواده‌های دانش‌آموز ممتاز شاهد و ایثارگر در سالن اجتماعات دانشکده سما برگزار شد.
 
 سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در جمع دانش آموزان ممتاز شاهد و ایثارگر شهرستان شیروان گفت: امروزه در این عصر کسانی می‌توانند ابرقدرت‌های جهان شوند که چهارراه‌های علم و دانش را در دست گرفته باشند، امروزه ما در بحث فنّاوری، هسته‌ای، پزشکی و... با سطح ترازهای اول دنیا در حال رقابت هستیم و این‌یک حقیقت است که از دستاوردهای انقلاب اسلامی سرچشمه می‌گیرد.
ایشان در ادامه افزود: جمهوری اسلامی در حال حاضر با فراهم‌سازی بهترین شکل از تحصیل برای نوجوانان و جوانان، آن‌ها را تشویق به فراگیری هرچه بهتر علم و دانش کرده است که یکی از این توصیه‌ها به دانش آموزان عزیز می‌تواند این باشد که از نعمت و فرصتی که در اختیاردارند به بهترین شکل ممکن استفاده کنند و بهره ببرند.
عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی اظهار کرد: همان‌طور که شما دانش آموزان می‌دانید این شرایط به این سادگی به دست نیامده است و ما برای داشتن این آرامش، هزاران شهید دادیم و علاوه بر آن هزاران جانباز و اسیر در این راه داده‌ایم و چه خون‌ها در این راه ریخته شد تا شماها بتوانید به‌راحتی علم و دانش خود را فرابگیرید.
ایشان در پایان افزود: وظیفه اصلی شما دانش آموزان این می‌تواند باشد که با کسب هرچه بهتر علم و دانش راه شهدا رو ادامه دهید و وظیفه معلم‌های شما این است که شما دانش آموزان را به سمت کسب هرچه بهتر علم و دانش هدایت کنند.
 
 
کد مطلب: 314137