داخلی صفحه البرز خبر
 
ورزش و سلامتی خانواده‌های شهدا و ایثارگران از اهمیت بسزایی برخوردار است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: ورزش و سلامتی خانواده‌های شهدا و ایثارگران از اهمیت بسزایی برخوردار است.
ورزش و سلامتی خانواده‌های شهدا و ایثارگران از اهمیت بسزایی برخوردار است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز سلیمان رستمیان در جلسه هم‌اندیشی فعالیت‌های ورزشی خانواده‌های شهدا و ایثارگران که با حضور امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، امیرحسین دانش کهن معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز و دیگر مسئولین به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان برگزارشده بود با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تبریک هفته وحدت گفت: ورزش و سلامتی خانواده‌های شهدا و ایثارگران از اهمیت بسزایی برخوردار است. وی افزود: با استفاده از امکانات و ظرفیت ورزشی استان و هماهنگی‌های لازم می‌توان سطح ورزش جامعه هدف را افزایش داد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز بابیان اینکه امنیت امروز کشور ما حاصل ایثار و جان‌فشانی خانواده شهدا و ایثارگران است، خاطرنشان کرد: به همین دلیل باید دستگاه‌های ورزشی استان به این موضوع توجه داشته و در راستای ارائه امکانات ورزشی لازم به ایثارگران تلاش کنند.
وی یادآور شد: همه دستگاه‌های اجرایی می‌توانند برای کمک به توسعه ورزش ایثارگران همکاری کنند.
رستمیان در ادامه ورزش را یکی از مؤلفه‌های تبلیغ فرهنگ ایثار و شهادت دانست و گفت: انجام فعالیت‌های ورزشی به‌نوعی فعالیت در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، به همین دلیل گسترش این فعالیت‌ها در بین مردم به‌ویژه خانواده‌های شاهد و ایثارگران امری ضروری و لازم است.
 
کد خبر 98/439
انتهای پیام/
کد مطلب: 314143
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...