قیام مردان و زنان جوان، پایه‌های استواری انقلاب را رقم زد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۵
مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی با بیان اینکه قیام مردان و زنان جوان، پایه‌های استواری انقلاب را رقم زد، تصریح کرد: حضور در محضر آزادگان و گوش سپردن به خاطرات پر از صبر و استقامت‌شان موجب تقویت روحیه برای تلاش و کوشش بیشتر است.
قیام مردان و زنان جوان، پایه‌های استواری انقلاب را رقم زد
 
به گزارش «ایثار»، در راستای پاسداشت و اجرای طرح سپاس از ایثار و فداکاری خانواده‌های معزز شهدا، آزادگان و جانبازان، سه‌شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸، عباس پورحسن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با حضور در منزل چهار خانواده ایثارگر، از نزدیک در جریان مسائل‌ ایشان قرار گرفت.
پورحسن در عیادت از حاج «محمدحسن عبدی‌یزدانی» از فعالان و آزاده سیاسی قبل از انقلاب، با بیان اینکه قیام مردان و زنان جوان، پایه‌های استواری انقلاب را رقم زد، تصریح کرد: حضور در محضر آزادگان و گوش سپردن به خاطرات پر از صبر و استقامت‌شان موجب تقویت روحیه برای تلاش و کوشش بیشتر است.
مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی بیان کرد: اکنون باید با فیض بردن از محفل آزادمردان تاریخ انقلاب، ایستادگی‌های پرافتخارشان درس و آموزه‌ای برای آیندگان باشد. نگارش، ثبت و ضبط پایمردی‌های آزادگان و ایثارگران در مقابل هجمه‌های دشمنان ضروری و اجتناب‌ناپذیر است.
گفتنی است، مدیرکل بنیاد استان با همسر و فرزند مکرم شهید «قربان ریحان‌زاده»، دختر مکرم شهید «احمد شرافتی» و جانباز معزز ۷۰ درصد «حسن تلسچی‌امیر‌خیزی» دیدار کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 314182