داخلی صفحه مرکزی خبر
 
اولین یادواره شهدای دانشجوی نیروی انتظامی استان مرکزی برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۶
اولین یادواره شهدای دانشجوی نیروی انتظامی استان مرکزی با برنامه هایی، چون مداحی اهل بیت، اجرای تئاتر دفاع مقدس، روایت گویی خبرنگار جبهه مقاومت و ... با حضور مسئولین و خانواده های شاهد و ایثارگر در اراک برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد"استان مرکزی"، معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد مرکزی در خصوص برگزاری یادواره های شهدا با تاکید بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا گفت: شهدا به درک واقعی از آرمان های امام راحل رسیده بودند و امروز جوانان و نوجوانان باید همواره گوش به فرمان ولی فقیه باشند و در راستای دستورات و فرمان های معظم له گام بردارند.
محمد رضا گرجی افزود: ترويج فرهنگ ايثار و شهادت، گام در مسير شهدا نهادن و تلاش در جهت پيشرفت و آباداني ايران اسلامي از جمله كارهايي است كه بايد همه ما مدنظر قرار دهيم. 
وی با بیان اینکه امروز باید تلاش کنیم تا جوانان جامعه با سیره شهدا  آشنا شوند، تاکید کرد: امام خمینی (ره) درباره شهدا فرمودند اینان شمع محفل بشریت هستند، یعنی شهید خاصیت روشنایی و روشن کنندگی دارد و می‌تواند ظلمت را از حق در نزد انسان تفکیک کند.
وی با اشاره به تقدیم ۲۱۳ شهید از خانواده ناجا در استان مرکزی در حریم حفظ و صیانت از میهن اسلامی گفت: خانواده معظم شهیدان در جامعه اسلامی از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند که خدمت به آن‌ها وظیفه همه آحاد ملت خواهد بود و افتخار بنیاد شهید و امورایثارگران است که خادم خانواده معظم شهداء باشد.
 گرجی در پایان افزود: به برکت رشادت‌های شهداست که اکنون اقتدار و عزت نصیب ایران اسلامی شده و امنیت مطلوبی در تمام نقاط کشور شاهد هستیم و دشمنان چشم دیدن سربلندی کشورمان را ندارند و به فضل خدا همه توطئه‌های آن‌ها برعلیه کشور نقش بر آب شده است.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 314198