عظیمی رئیس اداره بنیادشهید وامور ایثارگران شهرستان سرایان
دیدار با خانواده شهید امین الله ملائی در روستای دره باز شهرستان قاینات
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۶
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، در این دیدار صمیمی، والدین شهید، ضمن استقبال گرم و خیر مقدم خدمت مسئولین آنان را همچون فرزندان خود دانست که در سنگر خدمت رسانی و دفاع از انقلاب و اسلام مشغول خدمت می‌باشند.
همچنین پدر شهید با بیان خاطراتی دلنشین از فرزند شهیدش فضای معنوی حاکم در این دیدار را دوچندان نمود.
 عظیمی رئیس اداره بنیادشهید وامور ایثار گران شهرستان سرایان نیز ضمن ابراز خوشحالی که توفیق زیارت والدین شهید ملائی را داشته اند، راه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را ادامه راه و روش شهداء دانسته و اظهار داشت:بایستی تا آخرین قطره خون خود، همچون شهید ملائی و دیگر شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس، در دفاع از نظام  و انقلاب اسلامی در مقابل زورگویان و مستکبرین مقاومت و ایستادگی نماییم.
عظیمی در ادامه افزود: در راستای طرح سپاس، برنامه دیدارهای شهرستان از همه خاندان معظم شهدا ادامه دارد و برنامه ریزی شده است که حداقل یک دیدار تا پایان سال از همه خانواده ها در قالب این طرح صورت پذیرد.
در این دیدار روسای ادارات بنیاد شهید، اوقاف وامور خیریه، امور کتابخانه های شهرستان و مسئول محترم دفتر نمایندگی آستان قدس در شهرستان سرایان نیز حضور داشتند که ضمن حضور در روستای دره باز از توابع شهرستان قاینات از خانواده محترم شهید دلجوئی بعمل آمد.
روستای دره باز از توابع شهرستان قاینات بوده که پرونده شهید گرانقدر در بنیاد شهید  شهرستان سرایان می باشد./
کد مطلب: 314203
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور