خدمت به ایثارگران موهبتی بزرگ است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۰
مدیرکل بنیاد مازندران با بیان اینکه خدمت به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان یک افتخار و موهبتی بزرگ است، اظهار کرد: همه باید این اسطور‌‌‌‌ه‌ها و گنجینه‌های بی‌بدیل را تکریم کنیم.
خدمت به ایثارگران موهبتی بزرگ است
 
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی در دیدار با جامعه ایثارگری شهرستان بابلسر با تاکید بر اینکه خدمت به ایثارگران باید به شایستگی و به نحو مطلوب انجام گیرد، گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران دارای مقام و منزلت والایی هستند و خدمت به آنان باید همراه با تکریم این عزیزان باشد.
مدیرکل بنیاد مازندران با بیان اینکه خدمت به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان یک افتخار و موهبتی بزرگ است، اظهار کرد: همه باید این اسطوره‌ها و گنجینه‌های بی‌بدیل را تکریم کنیم و راهگشای مشکلات این عزیزان باشیم.

موسسه فرهنگی، ورزشی ایثار باید از لحاظ خدمت رسانی نمونه و الگو باشد‌
مظلومی همچنین در نشست شورای استانی موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار که صبح امروز شنبه ۱۸ آبان ماه برگزار شد، با بیان اینکه موسسه فرهنگی ایثار محل انتقال و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، گفت: یکی از مهمترین وظیفه‌های موسسه فرهنگی ایثار، معطر کردن فضای آن به ایثار و شهادت است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران بیان کرد: رفتار کارکنان موسسه باید به گونه‌ای باشد که شأن جامعه ایثارگری و مخاطبان حفظ شود. در حقیقت باید با روی خوش و رفتار احترام آمیز به جامعه ایثارگری خدمات اقامتی ارائه دهیم و در این راستا باید اهتمام خاصی به امور این موسسه داشته باشیم.
مظلومی تصریح کرد: موسسه فرهنگی، ورزشی ایثار از لحاظ خدمت رسانی باید از هر نظر نمونه و الگو باشد‌.
انتهای پیام/
کد مطلب: 314219