ایثار و جانفشانی شهدای مدافع حرم در تاریخ ماندگار است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۷
استاندار مازندران با بیان اینکه ایثار و جانفشانی شهدای مدافع حرم همیشه در تاریخ ماندگار و جاودانه می‌ماند، گفت: همه ما به خانواده‌های شهدا افتخار می‌کنیم و از اینکه فرصت دیدار با این عزیزان را پیدا می‌کنیم بسیار خرسند هستیم.
ایثار و جانفشانی شهدای مدافع حرم در تاریخ ماندگار است
 
به گزارش «ایثار»، احمد حسین زادگان استاندار مازندران به اتفاق هدایت مظلومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، حجت الاسلام قلی پور امام جمعه بابلسر، رییس بنیاد و جمعی از مسئولان سه شنبه ۱۴ آبان ماه با خانواده صبور شهید مدافع حرم «سید جلال حبیب الله پور» دیدار کردند.
استاندار مازندران در این دیدار با بیان اینکه ایثار و جانفشانی شهدای مدافع حرم همیشه در تاریخ ماندگار و جاودانه می‌ماند، گفت: همه ما به خانواده‌های شهدا افتخار می‌کنیم و از اینکه فرصت دیدار با این عزیزان را پیدا می‌کنیم بسیار خرسند هستیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران نیز در این دیدار با بیان اینکه شهدای مدافع حرم امنیت و استقلال را به ارمغان آوردند، گفت: خون پاک شهدا، انقلاب و نظام را در مقابل همه دسیسه‌های دشمنان حفظ کرده است.
مظلومی افزود: شهدای مدافع حرم از تمام هستی خود گذشتند و با شهادت خود از حریم آل الله و مرزهای میهن اسلامی دفاع کردند.
وی اظهار داشت: شهیدان والامقام مدافع حرم برای زنده نگه داشتن دین و اسلام و با تبعیت از شهدای کربلای حسینی، راه شهدای عزیز انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس را پیموده و به فیض شهادت نائل آمدند.
شهید گرانقدر سید جلال حبیب الله پور متولد ۱۳۴۶ بود که در سال 1393 براى دفاع از حرم آل الله با عنوان فرمانده گروه صابرين به سوريه اعزام شد و در تاريخ 31 فروردين 1394 در منطقه بصرى حرير استان درعا به فيض شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 314220