پیروزی در دفاع مقدس، حاصل خون پاک شهدا است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۴
مدیرکل بنیاد اردبیل گفت: مقاومت و پیروزی ملت بزرگ ایران در هشت سال دفاع مقدس به برکت خون پاک شهدا و ایثار رزمندگان اسلام و به رهبری حضرت امام راحل به دست آمد.
پیروزی در دفاع مقدس، حاصل خون پاک شهدا است
 
به گزارش «ایثار»، یاسر شاهی سه شنبه 14 آبان 98 در روستای «تجرق» شهرستان «نیر»، با مادر و خانواده شهید والامقام «احمد علیزاده» و در روستای گلستان با والدین شهید گرانقدر «مصیب بیابانی» دیدار کرد.
شاهی در این دیدارها با تجلیل از ایثار شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های آنان گفت: مقاومت و پیروزی ملت بزرگ ایران در هشت سال دفاع مقدس به برکت خون پاک شهدا و ایثار رزمندگان اسلام و به رهبری حضرت امام راحل به دست آمد.
وی افزود: از همین روستاهای دور دست پدران و مادران عزیز به ندای امام(ره) برای دفاع از میهن اسلامی لبیک گفتند و عزیزان خود را به جبهه‌ها فرستادند و به شهادت و جانبازی فرزندان خود افتخار کردند.
مدیرکل بنیاد اردبیل با اشاره به اینکه اکثر والدین گرانقدر شهدا در دوران کهولت سنی قرار دارند، خاطرنشان کرد: دیدار با والدین معظم شهدا به ویژه والدین شهدایی که در روستاها به سادگی روزگار می‌گذارنند، فرصت گران‌بهایی است که باید آن را غنیمت شمرده و از هرفرصت برای این دیدارها استفاده کنیم زیرا والدین گرانقدر شهدا واسطه فیض و رحمت الهی برای جامعه هستند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 314226