داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد اراک:
همه بايد پاسدار خون شهيدان باشند و از آن حفاظت كنند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۵
رئيس بنياد اراك در اولین يادوراه شهدای دانشجوی ناجای استان مرکزی گفت : همه بايد پاسدار خون شهيدان باشند و از آن حفاظت كنند.
 
به گزارش ايثارواحد "استان مركزي" ،مصطفی دادوند در حاشیه مراسم اولین يادوراه شهدای دانشجوی فرماندهی انتظامی استان مرکزی ناجا ضمن گراميداشت شهداي هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد : رزمندگان اسلام به درک واقعی از آرمان های امام راحل رسیده بودند و به همین دلیل تا پای جان از خاک و ناموس وطن در برابر متجاوزان دفاع کردند و امروز نیز جوانان و نوجوانان باید همواره گوش به فرمان ولی فقیه خود باشند و در راستای دستورات و فرمان های معظم له گام بردارند.
وي بیان کرد: بزرگترین پیامی که دفاع مقدس در بین مردم دارد انسجام و وحدت درجامعه و خودباوری برای سازندگی و استقلال کشور است که در سال های پس از جنگ با وجود تحریم های اقتصادی و توطئه های متعدد نرم دشمن، در سایه بصیرت مردم حاصل شده است.
رئيس بنياد اظهار کرد: شهدا با اهدای خون خود به تمام آزادمردان جهان درس عزت و سعادتمندی آموختند و هر ایرانی که خواهان سعادت دنیا و آخرت باشد باید با الگوگیری از شهیدان مسیر زندگی خود را بپیماید.
دادوند در پایان افزود: جوانان و نوجوانان وظیفه دارند با درک آرمان های والای نظام و پیام خون سرخ شهیدان ، با پشتیبانی و حمایت از ولی فقیه در راستای فرهنگ ایثار و شهادت گام بردارند.
گفتني است اولین يادوراه شهدای دانشجوی فرماندهی انتظامی استان مرکزی ناجا با عنوان يادوراه لاله های آسمانی ناجا با سخنرانی حسن شمشادی در سالن اجتماعات پلیس راهور فرماندهی نیروی انتظامی استان مرکزی با حضور مسئولین ، فرماندهان انتظامی و خانواده های شاهد و ایثارگر برگزار گردید .
انتهاي پيام/
کد مطلب: 314239