داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد اراک:
ایثار والدين شهدا در صبرشان متبلور است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۲
رئیس بنیاد اراک ضمن تجلیل از صبوری والدین شهدا گفت: صبر والدين شهدا مثال زدنی است و ایثار آنها در صبرشان متبلور شده است.
 
به گزارش ايثار واحد"استان مركزي"،  مصطفی دادوند در عیادت از مادر  شهید سعید مشایخی در بیمارستان سینا بیان داشت : برای ما توفیقی بود که امروز در کنار شما باشیم و ادای دینی کرده باشیم  و تا زنده هستیم بهترین آرزویمان خدمت به شما اسوه‌های صبر و شکیبایی است.
وی افزود: تکریم و بزرگداشت نام و یاد شهدا باعث می شود تا راه شهدا فراموش نشود و یاد شهدا غبار فراموشی نگیرد.
 دادوند تصریح کرد: شهید جانش را برای ارزشهای والا در کف اخلاص می گذارد، شهادت اجر بسیاری والایی دارد اما این شهادت ها نیز مراتبی دارد، شهادت برای دفاع از حریم شخصی، دفاع از حریم یک ملت ، دفاع از سرزمین و بالاترین مرتبه دفاع از دین و حریم ائمه اطهار (ع) می باشد.
وی اظهار داشت : این شهیدان نزد خداوند اجر بسیار عظیمی دارند وتکریم این عزیزان از ارزش بسیاری برخوردار است و باعث می شود تا یادو راه شهدا در جامعه زنده بماند و مورد تاکید قرار گیرد.
رئیس بنیاد در پايان تاکید کرد: شما خانواده شهدا به این شهادتها افتخار کنید شهدای شما ادامه دهنده راه اهل بیت (ع) هستند ودر راه دفاع از دین از جان گذشته می باشند. ما شهدا را فراموش نمی کنیم و پشتیبان این حرکت ها هستیم و در حق آنها دعا می کنیم.
گفتنی است صبح امروز  شنبه 18 آبان 98 عیادت از مادر شهید سعید مشایخی در بیمارستان سینا با حضور رئیس بنیاد ،معاون تعاون و کارشناس مسکن بنياد اراك انجام شد.
شهيد سعید مشایخی متولد یکم فروردین 1346 ودر تاریخ 26 اسفند 1363  به شهادت رسيد.
انتهای پیام/

 
کد مطلب: 314244