مدیرکل بنیاد سیستان و بلوچستان:
نهادینه کردن تکریم ایثارگران در جامعه، یکی از وظایف بنیاد است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۹
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران سیستان و بلوچستان گفت: مهمترین رسالت بنیاد، نهادینه کردن فرهنگ تکریم ایثارگران در بین مردم و مسئولان جامعه است.
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، عباس پالاش پنج شنبه 15 آبان در  گردهمایی سالانه مدیران که در سالن اجتماعات بنیاد سیستان و بلوچستان برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: همه آحاد مردم به فداکاری خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان مدیون هستند، و باید تلاش شود رشادت این عزیزان در جامعه زنده بماند.
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران سیستان و بلوچستان ضمن تاکید  بر تکریم ایثارگران افزود: مهمترین رسالت بنیاد، نهادینه کردن فرهنگ تکریم ایثارگران در بین مردم و مسئولان جامعه است.
وی ادامه داد: گفتگو در نهایت احترام، تسریع، پیگیری و رفع مشکلات ایثارگران مهمترین، رکن تکریم خانواده شهدا و ایثارگران است.
این جلسه که با حضور معاونین اداره کل و روسای بنیاد شهرستان های این استان برگزار شد، مدیران گزارش عملکرد حوزه کاری خود را به این مقام مسئول ارائه دادند.
همچنین قبل از شروع جلسه، سالن مدیریت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان توسط مدیرکل بنیاد این استان افتتاح شد.
گفتنی است، استان سیستان و بلوچستان بیش از دو هزار شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
کلمات کليدی: ایثار، ایثارگران، تکریم، سیستان و بلوچستان
کد مطلب: 314250
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...