داخلی صفحه گیلان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان:
ایثارگری‌های خانواده های شهدا ادامه دارد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۶
عبدالله پاکاری صبح امروز در دیدار نماینده ولی فقیه در گیلان با خانواده شهیدان والامقام «محمد و رحمان راحلی مقدم»، «هوشنگ خیراندیش» و «پورسعید» در شهرستان تالش، از شهیدان به عنوان طلایه داران و پرچمداران راستین عرصه های عشق و معرفت یاد کرد و گفت:مردم ایران اسلامی همواره نشان دادند که قدردان خون شهیدان هستند.
 
به گزارش ایثار گیلان،پاکاری افزود:امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثارگرانی است که از همه تعلقات دنیوی خود گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان تصریح کرد:خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از آرمان های کشور و مرزهای آن کاری بزرگ و ستودنی انجام دادند که این مهم افتخار بزرگی برای تمام ملت ایران است.
پاکاری خاطرنشان کرد:والدین،همسران و فرزندان شهدا باید به خودشان افتخار کنند که این انقلاب و این نظام چهل سال است عمر بابرکت خودش را سپری کرده که به برکت خون شهدا و ایثارگری جانبازان و آزادگان است.
وی با تاکید بر لزوم تکریم خانوادهای شهدا،یادآور شد:عظمت،ایثارگری،صبر و استقامت والدین و خانواده‌های شهدا در تاریخ به ثبت می‌رسد چراکه هم اکنون این ایثارگری‌ها ادامه دارد.
"انتهای پیام"
 
کد مطلب: 314273