داخلی صفحه البرز خبر
 
نگرش جامعه باید به سمت اهداف جانبازی حرکت کند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز ترویج فرهنگ جانبازی و تبیین اهداف جانبازان را یکی از نیازهای امروز جامعه دانست و گفت: نگرش جامعه باید به سمت اهداف جانبازی حرکت کند.
نگرش جامعه باید به سمت اهداف جانبازی حرکت کند
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز آیت‌الله حسینی همدانی نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه‌ی شهر کرج، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز به همراه جمعی از مسئولین و خادمان شهدا با حضور در منزل پدر گرامی شهید والامقام سرودی و جانباز سرافراز محمدعلی اخوان با آنان دیدار و گفتگو کردند.
سلیمان رستمیان در دیدار با جانباز سرافراز اخوان با آرزوی سلامتی برای ایثارگران ترویج فرهنگ جانبازی و تبیین اهداف جانبازان را یکی از نیازهای امروز جامعه دانست و گفت: نگرش جامعه باید به سمت اهداف جانبازی حرکت کند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز بابیان اینکه جانبازان و ایثارگران به‌عنوان سرمایه‌های انقلاب الگوی نسل جوان جامعه هستند ادامه داد: جانبازان صاحبان انقلاب اسلامی بوده و نسل جوان جامعه باید از این قشر الگو بگیرند.
وی افزود: جانبازان تکلیف خود را در جنگ انجام داده و این تکلیف ادامه داشته و هنر و مسئولیت شما این است که فرهنگ نسل انقلاب را به نسل کنونی که موردتهاجم قرارگرفته منتقل کنند.
رستمیان یادآور شد: جانبازان جهاد درراه خدا را انجام داده و بالاترین جایگاه را نزد پروردگار دارند.
 
کد خبر 98/440
انتهای پیام/
کد مطلب: 314285
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...