داخلی صفحه کردستان خبر
 
​پاسخگویی مدیرکل بنیاد شهید کردستان در سامانه «سامد»
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان امروز، 18 آبان ماه با حضور در محل سامانه سامد استانداری، پاسخگوی درخواست‌ها، سؤالات آحاد مردم به ویژه جامعه معزز ایثارگری شد.
 
به گزارش ایثار از کردستان، رضا نجفی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان با حضور در محل سامانه سامد استانداری پاسخگوی درخواست ها و سؤالات آحاد جامعه معزز ایثارگری شد.
رضا نجفی در مصاحبه با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی ایثار استان با اشاره به اینکه تحقق مصادیق حقوق شهروندی و استمرار تعامل مردم و مسئولان از اهداف عالی در جهت کسب رضایت عمومی است، افزود: کماکان با هدف خدمت صادقانه به آحاد جامعه و به ویژه جامعه معزز ایثارگری، مستقیم و بی واسطه با آنها در ارتباطیم تا مسائل، مشکلات و پیشنهادات خود را در میان بگذارند.
وی با تأکید براینکه مرکز سامد در راستای اجرای نظام نامه مدیریت، ارتباطات مردمی و تأکیدات مقام عالی استان مبنی براستمرار تعامل مردم، دولت و پاسخگویی بسیار کارآمد بوده است، افزود: ارتباط از این طریق بستری مناسب برای برقراری ارتباط دو سویه و تنگا تنگ بین مسئولان و مردم است که عدالت محوری، پاسخگویی سریع به شکایات و مطالبات مردمی، کاهش مراجعات، جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه مردم از اهداف آن است.
یادآور می شود؛ همچنین در راستای مراجعه خادم به مخدوم مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان همواره با برنامه ریزی مدون ضمن دیداربا خانواده های معزز شاهد وایثارگردراقصی نقاط استان با تدوین برنامه های ملاقات عمومی درهریک ازشهرستانهای تابعه دیدارچهره به چهره را به اجرا گذاشته وپاسخگوی سوالات این عزیزان می باشند
انتهای پیام/
کد مطلب: 314287
 
 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...