رئیس بنیاد مراغه:
فرزندان شاهد و ایثارگر ادامه‌دهنده راه شهدا هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۲
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در دیدار بادانش آموزان برتر شاهد و ایثارگر شهرستان گفت: فرزندان شاهد و ایثارگر ادامه‌دهنده راه شهدا و آینده‌سازان کشورمان هستند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، در راستای تشویق دانش آموزان برتر شاهد و ایثارگر سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌اتفاق همکاران بنیاد شهرستان از آنان تجلیل و با خانواده آن‌ها دیدار کرد.
اسلامی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران و بابیان اینکه دانش آموزان شاهد و ایثارگر سرمایه‌های کشور هستند گفت: پیشرفت تحصیلی دانش آموزان شاهد و ایثارگر مهم است و این عزیزان مایه افتخار و سربلندی کشور عزیزمان هستند.
وی با تجلیل از مقام شهدای گران‌قدر از فرزندان شهدا به‌عنوان آینده‌سازان کشور یادکرد و افزود: فرزندان شاهد و ایثارگر ادامه‌دهنده راه شهدا و آینده‌سازان میهن اسلامی‌مان هستند.
 رئیس بنیاد مراغه در پایان این دیدارها با آرزوی موفقیت روزافزون، سعی و تلاش بیشتر دانش آموزان جهت رسیدن به درجات عالی را خواستار شد.
 گفتنی است، این دیدارها باهدف تشویق دانش آموزان برتر شاهد و ایثارگر و نیز در جهت تقویت بنیه علمی این عزیزان برگزار شد و از خانواده‌های «میر شجاع بابایی» و «پرویز مسیبی» و «اکبر سعیدی» و «حسین ملک‌زاده» و «الهقلی طیوری» دیدار و با اهدای لوح تقدیر از فرزندان آنان تقدیر و قدردانی شد.
 
انتهای پیام/


کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، مراغه، دیدار با دانش آموزان برتر شاهد
کد مطلب: 314329
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...