اعلام فراخوان چهارمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۷
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیر چهارمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار از اعلام فراخوان دانشجویان، طلاب و دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر برای شرکت در این جشنواره خبر داد.
اعلام فراخوان چهارمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار
 
به گزارش «ایثار»، محمدعلی فقیه با اعلام این خبر اظهار داشت: چهارمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار با هدف معرفی و تجلیل از برترین‌های آموزشی و تحصیلی جامعه هدف طرح شاهد و ایجاد پویایی، تحرک و افزایش انگیزه تحصیلی با مشارکت دستگاه‌های آموزشی عضو طرح شاهد شامل وزارتخانه‌های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، علوم، تحقیقات و فناوری، آموزش‌وپرورش، دانشگاه آزاد اسلامی و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه در اسفند ماه سال‌جاری برگزار خواهد شد.
وی افزود: ویژگی این جشنواره آن است که دستاوردهای طرح شاهد که حاصل زحمات بنیاد و پنج دستگاه آموزشی است به جامعه معرفی می‌شود.
مدیرکل آموزش بنیاد در ادامه گفت: فراخوان ثبت‌نام و اخذ مدارک و مستندات از واجدین شرایط آغاز شده است و تا سی‌ام آذرماه سال جاری ادامه خواهد داشت. دانشجویان، طلاب و دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت ایثار به نشانی www.isaar.ir مراجعه و برای ارائه مدارک و مستندات موفقیت‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، ورزشی و هنری دوران تحصیل خود از طریق ستادهای شاهد و ایثارگر مراکز آموزشی و آموزش و پرورش محل تحصیل خود اقدام کنند.
دبیر چهارمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار با بیان اینکه چهارمین جشنواره در دو مرحله استانی و کشوری برگزار خواهد شد، افزود: پس از اتمام مهلت فراخوان در سی‌ام آذرماه، کمیته‌های علمی در سطح استان‌ها تشکیل و نسبت به ارزیابی و معرفی منتخبین برای ارزیابی در مرحله کشوری اقدام خواهند کرد.
وی در پایان تاکید کرد: مراسم تجلیل از برگزیدگان کشوری در اسفندماه و در آستانه روز بزرگداشت شهدا برگزار می‌شود و برترین‌های آموزشی و تحصیلی شاهد و ایثارگر با حضور مسئولان عالی‌رتبه کشور معرفی خواهند شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 314341
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور