داخلی صفحه البرز خبر
 
بهترین روش تکریم ایثارگران اجرای به‌موقع، درست و بی‌منت قوانین و تسهیل امور برای آنان است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز ایثارگران را ذخایر انقلاب اسلامی دانست و گفت: بهترین روش تکریم ایثارگران اجرای به‌موقع، درست و بی‌منت قوانین و تسهیل امور برای آنان است.
بهترین روش تکریم ایثارگران اجرای به‌موقع، درست و بی‌منت قوانین و تسهیل امور برای آنان است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز سومین جلسه شورای اداری اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز بعدازظهر شنبه 18 آبان با حضور سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، معاونین و روسای ادارات برگزار شد.
سلیمان رستمیان در این جلسه با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران خدمات‌رسانی عزتمند به ایثارگران را ضروری خواند و گفت: وظیفه ما در قبال ایثارگری، ایثارگران، خدمات‌رسانی صادقانه و بی‌منت است.
وی ایثارگران را ذخایر انقلاب اسلامی دانست و گفت: بهترین روش تکریم ایثارگران اجرای به‌موقع، درست و بی‌منت قوانین و تسهیل امور برای آنان است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه با تأکید بر ارائه‌ی خدمت بااخلاق حسنه به جامعه‌ی هدف گفت: یکی از اصول مردم‌داری که ائمه اطهار علیهم‌السلام تأکید خاصی بر آن داشتند «حسن خلق» است، خادمان شهدا نیز باید از سعه‌صدر، حلم و بردباری، عطوفت و مهربانی برخوردار باشند تا بتوانند با ایثارگران که بهترین قشر جامعه هستند توأم با احترام و عطوفت و درخور شأن و مقام آنان رفتار نمایند.
وی افزود: ایثارگران بهترین قشر جامه بوده که امروز رفاه و آسایش ما مرهون مجاهدت‌های آنان است، باید خدمت‌رسانی به ایثارگران جوری انجام گیرد تا ضمن ایجاد رضایتمندی، شأن و منزلت ایثارگران عزیز حفظ گردد.
رستمیان گفت: تکریم و احترام به ایثارگران در تمامی امور و شئون باید رعایت شود.
وی بنیاد شهید و امور ایثارگران را دستگاهی مقدس خواند و یادآور شد: ما به‌عنوان خادمین خانواده‌های شهدا و ایثارگران باید نگاه ویژه‌ای به این عزیزان داشته باشیم و خود را ملزم به تکریم و پاسداشت جان‌فشانی‌های این عزیزان کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پایان تأکید کرد: زیبایی عمل به ارزش معنوی آن است و ارزش معنوی نیز در گرو اطاعت خدا و کار را به خاطر رضای او انجام دادن است اگر ما امروز که فرصت خدمت به بهترین خلق خدا را پیداکرده‌ایم از این فرصت بهره برده و بتوانیم با اخلاص و درست خدمت کنیم در دودنیا سعادتمند خواهیم شد.
 
کد خبر 98/441
انتهای پیام/
کد مطلب: 314380
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...