ایثارگران صاحبان اصلی انقلاب اسلامی هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۵
مدیرکل بنیاد خراسان شمالی با بیان اینکه صاحبان اصلی انقلاب ایثارگران هستند، تصریح کرد: خدمتگزاری به ایثارگران باید همراه با شفافیت صورت بگیرد زیرا با وجود شفافیت و برنامه‌ریزی درست می‌توان به ایثارگران خدمات مطلوب ارائه داد.
ایثارگران صاحبان اصلی انقلاب اسلامی هستند
 
به گزارش «ایثار»، سید عباس حسینی در دیدار با جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش با بیان اینکه خراسان شمالی مقام اول در کثرت اعزام نیرو به جبهه‌ها را داشت، گفت: خراسان شمالی سرداران بزرگی را تقدیم انقلاب کرده است که همچنان نامشان در آسمان ایران می‌درخشد.
مدیرکل بنیاد خراسان شمالی با اشاره به اینکه ۷۰ درصد کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان از ایثارگران هستند، اظهار کرد: کارکنان بنیاد در این نهاد مستأجر محسوب می‌شوند زیرا صاحب‌خانه اصلی، خانواده شهدا و ایثارگران‌ هستند.
وی با تاکید بر خدمت‌گزاری بی منت به ایثارگران، گفت: امروز با وجود کمبودها، با تمام توان به ایثارگران خدمت می‌کنیم و برای این موضوع به خود می‌بالیم.
وی با بیان اینکه صاحبان اصلی انقلاب ایثارگران هستند، تصریح کرد: خدمتگزاری به ایثارگران باید همراه با شفافیت صورت بگیرد زیرا با وجود شفافیت و برنامه‌ریزی درست می‌توان به ایثارگران خدمات مطلوب ارائه داد.

یاد شهدا انگیزه و امید را به اجتماع تزریق می‌کند
همچنین علی روز فراخ معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد استان در دیدار با خانواده شهیدان «احسان حسن سویی» و «علی‌اکبر عسگری»، گفت: یاد شهدا انگیزه و امید را به اجتماع تزریق می‌کند.
وی افزود: شهدا خالصانه جان خود را در کف دست گرفتند و از این مرز و بوم دفاع کردند و اساسا به همین دلیل است که شهادت قداست پیدا می‌کند. 
وی بیان کرد: شهید مانند شمعی است که با سوختن خود به جامعه زندگی داد و در جامعه برای رسیدن به تعالی به حرکت درآمد.
لازم به ذکر است شهید احسان حسن سویی متولد سال ۱۳۴۰ بود و در سال ۱۳۶۱ در سومار به شهادت رسید. شهید علی اکبر عسگری نیز متولد ۱۳۴۰ بود و در سال ۱۳۶۱ در کردستان بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 314394
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور