داخلی صفحه مرکزی خبر
 
مدیرکل بنیاد مرکزی:
جامعه بزرگ ایثارگری نقش اساسی در حصول اهداف بیانیه گام دوم انقلاب دارند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی زمینه‌ساز تحقق تمدن ایران اسلامی است و جامعه بزرگ ایثار و شهادت نقش تعیین کننده و اساسی در حصول اهداف این بیانیه دارند.
 
به گزارش ایثار واحد"استان مرکزی"،مرتضی انصاری فر بعد از اقامه نماز ظهر و عصر امروز یکشنبه 19 آبان در مراسمی که جهت آغاز هفته وحدت در نمازخانه بنیاد مرکزی برگزار شده بود ، بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را زمینه‌ساز تحقق تمدن ایران اسلامی عنوان کرد و بر نقش تعیین‌کننده جامعه بزرگ شاهد و ایثارگر در تبیین بیانیه‌ی گام دوم انقلاب تاکید نمود.
انصاری فر گفت: جامعه پردازی و توجه ویژه به فرهنگ سازی اسلامی و ایرانی و تمدن سازی در بیانیه گام دوم انقلاب از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در این میان استقلال و آزادی کشور و وابسته نبودن به کشورهای دیگر لازمه رسیدن به این تمدن است. موارد دیگر از جمله مبارزه با فساد و فعالیتهای اقتصادی و علم پژوهی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. رهبر معظم انقلاب اسلامی با نکته سنجی مانند پدری دل سوز نکاتی را برای رسیدن به گام دوم بیان نموده اند که بررسی هر مضمون آن ساعت ها وقت می برد.
وی  خاطرنشان کرد: بیانیه گام دوم انقلاب که در آغاز دهه پنجم از حیات طیبه انقلاب و با درایت حکیمانه مقام معظم رهبری صادر شد؛ با توجه به تبلیغات و وعده‌های تو خالی دشمنان قسم‌خورده‌ی انقلاب برای پایان عمر انقلاب در ۴۰ سالگی، تلویحا پاسخی به این خیال خام آنان بود که این انقلاب اهداف بزرگتر و راهی بس دراز دارد و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.
انصاری فر در ادامه گفت: اقشار تاثیر گذار  همچون جامعه بزرگ ایثار و شهادت باید در تبیین گام دوم برای آحاد ملت به‌ ویژه نسل جوان و نوجوان با حرکتی جهادی و بدون چشم‌ داشت مادی حرکت کرده و دِین خود را به انقلاب و نظام اسلامی ادا نمایند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 314432
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...