ادای احترام فرمانده مرکز مقاومت بسیج به مقام والای شهدای رشت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۹
فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران امروز در سفر یک روزه خود به استان گیلان به همراه مدیرکل بنیاد گیلان، ضمن بازدید و تجدید میثاق با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی به مقام شامخ شهدای این استان ادای احترام کرد.
ادای احترام فرمانده مرکز مقاومت بسیج به مقام والای شهدای رشت
 
به گزارش «ایثار»، سرهنگ خزایی در حاشیه این مراسم ضمن ابراز خرسندی از حضور در استان گیلان و گلزار مطهر شهدای شهر رشت، گفت: همه ما مدیون ایثارگری‌های شهدا و ایثارگران هستیم و هر آن چه امروز داریم از برکت خون مطهر شهدا است.
وی افزود: در ابتدای سفر به استان گیلان به زیارت قبور مطهر شهدای شهر رشت آمدیم تا علاوه بر زیارت شهدای والامقام، توان و انرژی لازم برای انجام برنامه‌ها را از این مکان مقدس و معنوی دریافت کنیم.
دیدار با خانواده‌های شهدا، افتتاحیه نمازخانه جدید اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و نشست با اعضای شورای پایگاه مقاومت شاهد و ایثار از برنامه‌های سرهنگ خزایی در گیلان خواهد بود.

یاد و خاطره شهدا در قلب ملت ایران زنده است
سرهنگ فریبرز خزایی در دیدار با خانواده شهیدان «سیدمهدی و سید علی سیدجوادی»، گفت: خیلی از مشکلاتی که پیرامون ما وجود دارد با حضور و دعای والدین شهدا و حضور معنویشان مرتفع می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه یاد و خاطره شهدا و والدین آنها باید در قلب ما زنده باشد، تصریح کرد: باید از خداوند متعال بخواهیم ما را در مسیر شهدا قرار دهد و در این راه ما را یاری کند.
خزایی بیان کرد: شهدا فقط متعلق به خانواده‌هایشان نیستند و هنگامی که دشمنان با ترس و دلهره علیه ایران موضع می‌گیرند، درمی‌یابیم اقتدار کشور را مدیون شهدا هستیم.
گفتنی است در این دیدار که عبدالله پاکاری مدیرکل بنیاد گیلان نیز حضور داشت، پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین شهیدی نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور به خانواده شهیدان والامقام سید جوادی توسط سرهنگ خزایی قرائت شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 314611
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور