امام جمعه شبستر:
والدین شهدا فرزندانشان را در راه اسلام فدا کردند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۹
امام جمعه شبستر گفت: شهدا با حضور خود در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به مقابله با دشمن پرداختند، والدین آنان نیز که فرزندانشان را در راه اسلام فدا کرده بودند ایثار و مقاومت را برای ما تعریف کردند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از شبستر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیف علی‌محمدزاده امام‌جمعه به اتفاق امین لطیف دیزجی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شبستر و بهرام هوشنگی شهردار شهر شندآباد هم‌زمان ایام باسعادت ولادت پیامبر مهربانی‌ها حضرت محمد مصطفی (ص) و شروع هفته وحدت با والدین شهید «غلام‌حسین کریمی پورشندی» دیدار و گفتگو کرد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیف علی‌محمدزاده در این دیدارها ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: شهدا در آن زمان و با حضور خود در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به مقابله با دشمن پرداختند، والدین آنان نیز که فرزندانشان را در راه اسلام فدا کرده بودند ایثار و مقاومت را برای ما تعریف کردند و امروز نوبت ما است تا به اشکال مختلف در مقابل هجمه دشمنان مقاومت کنید
وی در ادامه خاطر نشان کرد: بسیاری از ما می‌توانیم با شناختن سیره شهدا و همچنین راه و آرمان شهدا در جبهه‌های مختلف راه شهدا را ادامه دهیم.
گفتنی است، شهید «غلام حسین کریمی پورشندی» متولد 1345 و در تاریخ 17 بهمن ماه 1365 در سرپل ذهاب به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.
انتهای پیام/کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان شرقی،شبستر، دیدار والدین شهدا، هفته وحدت
کد مطلب: 314637