دیدار با خانواده‌های معظم شهدا یک افتخار برای مسئولان است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۹
فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران دیدار با خانواده‌های معظم شهدا را یک افتخار برای مسئولان دانست و اظهار کرد: تجلیل و تکریم از خانواده‌های شهدا مصداق عملی حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
دیدار با خانواده‌های معظم شهدا یک افتخار برای مسئولان است
 
به گزارش «ایثار»، فریبرز خزایی در دیدار با خانواده شهید «پورخوش سعادت» در شهرستان فومن، زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا را در پایداری انقلاب مهم عنوان کرد و گفت: این شهدا بودند که عزت و سربلندی را برای کشور به ارمغان آوردند و امروز همه ما وظیفه داریم راه آنان را ادامه دهیم.
وی افزود: ايثار و شهادت به عنوان يک فرهنگ متعالی در زمره عالی ترين مفاهيم الهی و در نتيجه والاترين ارزش هایی است كه يک انسان متعهد می تواند به آن مقام دست يابد.
فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران دیدار با خانواده های شهدا را یک افتخار برای مسئولان دانست و اظهار کرد: تجلیل و تکریم از خانواده های شهدا مصداق عملی حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
خزایی نقش خانواده‌های معظم شهدا را در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بسیار موثر ارزیابی کرد و گفت: شهدا نیازمند برگزاری بزرگداشت نیستند، بلکه این نیاز ما و جامعه است که از فداکاری آنان تجلیل کنیم.
وی همچنین با خانواده شهیده «زهرا دقیقی» و همسر جانباز وی «محمدحسن حسن زاده» دیدار و گفتگو کرد.

عزت و اقتدار ایران در گرو فرهنگ ایثار و شهادت است
عبدالله پاکاری نیز در این دیدار اظهار کرد: اهمیت موضوع ایثار و شهادت امروز دیگر بر کسی پوشیده نیست؛ چراکه عزت و اقتدار امروز انقلاب و نظام را از همین فرهنگ داریم.
وی افزود: شهدا با شهادت خود سهمشان را در استقرار امنیت در جامعه اسلامی ایفا کردند و اکنون وظیفه تک تک آحاد جامعه است که در این راستا بکوشیم و با ادامه دادن راه شهیدان و پیروی از ولایت فقیه، سهم خود را ایفا کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با بیان اینکه شهدا رمز تقرب به خدا را در خود دیده و پا به عرصه‌‌های مبارزه با دشمن گذاشتند، یادآور شد: شهدا عاشق شهادت بودند که خداوند آنان را در این مسیر یاری کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 314745
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور