ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بدون توجه به نیازهای ایثارگران ممکن نیست
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۳
مدیرکل بنیاد گلستان با تأکید بر اینکه بدون توجه به نيازهای جامعه ایثارگری، بسط و گسترش فرهنگ ايثار در زندگی اجتماعی ميسر نخواهد شد، ابراز داشت: صبر و بردباری جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های گران‌قدر آن‌ها موجب بقای فرهنگ ایثار و شهادت شده است.
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بدون توجه به نیازهای ایثارگران ممکن نیست
 
به گزارش «ایثار»، اسرافیل وزیری در سومین دوره سفرهای شهرستانی به اتفاق هیات همراه و به مناسبت هفته وحدت سه‌شنبه 21 آبان ماه 98 با جانباز 70 درصد «نوربردی علاقی» از جانبازان شهرستان گنبد کاووس دیدار کرد و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران، گفت: هدف از دیدار با خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر تجدید بیعت با آرمان‌های شهدا و ارج نهادن به خانواده‌های این عزیزان است.
وی با تأکید بر اینکه بدون توجه به نيازهای جامعه ایثارگری، بسط و گسترش فرهنگ ايثار در زندگی اجتماعی ميسر نخواهد شد، ابراز داشت: صبر و بردباری جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های گران‌قدر آن‌ها موجب بقای فرهنگ ایثار و شهادت شده است.
وی خاطرنشان کرد: امروز خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر با دل‌هایی سرشار از ایمان ثابت کرده‌اند که در راه ارزش‌های اسلامی با تمام توان ایستاده‌اند و عزتمندانه از راه شهدا دفاع خواهند کرد.
نوربردی علاقی در تاریخ 18 فروردین‌ماه 1326 در شهرستان بندرترکمن دیده به جهان گشود و در تاریخ 4 دی‌ماه 1366 براثر بمباران هوایی در پادگان ابو عمار از ناحیه سر، و سمت راست بدن به درجه جانبازی نائل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 314747
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور