داخلی صفحه مازندران خبر
 
دغدغه ها و درخواست های ایثارگران با اولویت پیگیری می گردد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۶
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از ملاقات عمومی گفت: دغدغه ها و درخواست های ایثارگران در حوزه های مختلف خدماتی با اولویت پیگیری می گردد.
 
به گزارش ایثار واحد مازندران، هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران سه شنبه 21 آبان ماه پس از ملاقات عمومی با  123 تن از خانواده های معزز شهدا و ایثارگران استان که در این اداره کل برگزار گردید طی گفتگویی با بیان اینکه رسیدگی به دغدغه های ایثارگران در اولویت بنیاد قرار دارد گفت: مشکلات و دغدغه های خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان پس از شناسایی و بررسی دقیق، بلافاصله در اولویت پیگیری و رسیدگی قرار می گیرد.
وی اظهار کرد: حل مشکل جامعه هدف لازمه اش تلاش همگانی، کوشش بی دریغ، همت بلند و بهره گیری از تمامی ظرفیت های درون سازمان و برون سازمانی است.
مظلومی افزود: به لحاظ جایگاه و اهمیت خدمت رسانی، خدمت به جامعه ایثارگری در رأس همه کارها قرار دارد و از منظر آیات و روایات بعنوان یک ارزش اسلامی و اخلاقی همواره مورد تأکید قرار گرفته است.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران اضافه کرد: خانواده های شهدا و ایثارگران انسان های با کرامت و گشاده رویی هستند که باید مورد خدمات شایسته، مطلوب و در خور شأن قرار بگیرند.
مظلومی تکریم جامعه هدف را از شیوه های موثر و کارآمد در امر خدمت رسانی عنوان کرد و گفت: خروجی خدمت ما به ایثارگران باید با رضایتمندی همراه باشد.
مدیر کل بنیاد مازندران افزو.د: خدمت به جامعه ایثارگری در راستای همدلی، صداقت، مشارکت در کار و در چارچوب ضوابط و قوانین صورت می گیرد. وی اظهار داشت: در این مسیر به گونه ای عمل کنیم که شرمنده ایثارگران نباشیم.  
گفتنی است ملاقات عمومی علاوه بر بنیاد ستاد استان، همراه با طرح موضوع از سوی جامعه ایثارگری بطور همزمان در 22 شهرستان مازندران برگزار گردید.
در ملاقات عمومی جامعه هدف که در دفتر مدیر کل بنیاد مازندران برگزار گردید معاونین تعاون و امور اجتماعی و بهداشت و درمان بنیاد استان و در شهرستانها، روسای بنیادها پاسخگوی مسائل ایثارگران بودند.
بررسی و پیگیری درخواست مخاطبین، ارائه راهکار در رابطه با اشتغال فرزندان ایثارگر، راهنمایی و بیان توضیحات جهت شرائط شرکت در کمیسیون پزشکی،امور درمانی، وام مسکن، تسهیلات ازجمله مواردی بوده که در ملاقات عمومی مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.     
انتهای پیام/
کد مطلب: 314764
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور