رسیدگی به دغدغه‌های ایثارگران در اولویت بنیاد قرار دارد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۴
مدیرکل بنیاد مازندران با بیان اینکه رسیدگی به دغدغه‌های ایثارگران در اولویت بنیاد قرار دارد، گفت: مشکلات و دغدغه‌های خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان پس از شناسایی و بررسی دقیق، بلافاصله در اولویت پیگیری و رسیدگی قرار می‌گیرد.
رسیدگی به دغدغه‌های ایثارگران در اولویت بنیاد قرار دارد
 
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی سه شنبه 21 آبان ماه در ملاقات عمومی با 123 تن از خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران استان، با بیان اینکه رسیدگی به دغدغه‌های ایثارگران در اولویت بنیاد قرار دارد، گفت: مشکلات و دغدغه‌های خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان پس از شناسایی و بررسی دقیق، بلافاصله در اولویت پیگیری و رسیدگی قرار می‌گیرد.
وی اظهار کرد: لازمه حل مشکل جامعه هدف تلاش همگانی، کوشش بی‌دریغ، همت بلند و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های درون سازمان و برون سازمانی است.
مظلومی افزود: به لحاظ جایگاه و اهمیت خدمت‌رسانی، خدمت به جامعه ایثارگری در رأس همه کارها قرار دارد و از منظر آیات و روایات به عنوان یک ارزش اسلامی و اخلاقی همواره مورد تأکید قرار گرفته است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران اضافه کرد: خانواده‌های شهدا و ایثارگران انسان‌های با کرامت و گشاده‌رویی هستند که باید مورد خدمات شایسته، مطلوب و در خور شأن قرار بگیرند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 314781
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور