همه جامعه به ایثارگران مدیون هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۵
سرپرست بنیاد استان هرمزگان با بیان اینکه همه ما مدیون ایثارگری و پایداری شهدای انقلاب اسلامی هستیم، بیان کرد: آنچه کشور را بیمه می کند، وحدت و یکپارچگی مردم است. اگر جوانان در مقابل رژیم صدام ایستادگی و مقاومت کردند، نتیجه تاثیر گرفتن از فرهنگ شهادت و عاشورا بود.
همه جامعه به ایثارگران مدیون هستند
 
​به گزارش «ایثار»، عباس اقتدار بخیتاری در ملاقات با جمعی از ایثارگران استان هرمزگان ضمن اشاره به مقام والای شهدا تصریح کرد: شهادت یک نعمت الهی است که نصیب هرکسی نمی‌شود و تنها انسان‌های خاص می‌توانند به آن دست یابند.
سرپرست بنیاد هرمزگان با بیان اینکه همه ما مدیون ایثارگری و پایداری شهدای انقلاب اسلامی هستیم، بیان کرد: آنچه کشور را بیمه می‌کند، وحدت و یکپارچگی مردم است. اگر جوانان در مقابل رژیم صدام ایستادگی و مقاومت کردند، نتیجه تاثیر گرفتن از فرهنگ شهادت و عاشورا بود.
وی خاطرنشان کرد: نکوداشت و تکریم شهدا از وظایف دینی همه است زیرا اگر جانفشانی و خون پاک آنان نبود اسلام و انقلاب اسلامی در معرض خطر قرار می‌گرفت.

مادران شهدا بصیرترین افراد جامعه هستند
عباس اقتدار بختیاری در دیدار با خانواده شهید «معظم موسی احمدی» گفت: مادران شهدا بصیرترین افراد جامعه هستند، زیرا این عزیزان فرزندانشان را به‌ دست خویش راهی جبهه‌ها کردند و پس از شهادتشان نیز ضمن همچنان در عرصه‌های مختلف انقلاب حضوری مادرانه داشتند.
وی افزود: به یقین شکوه و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون ایثار و مقاومت مادران سرافرازی است که اسوه‌های رشادت و دلاوری را در دامن پاک خود پروراندند و امروز منش و سلوک آنان سرلوحه تمام بانوان جامعه اسلامی است.
سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان اظهار داشت: مادران شهدا شاهدانی بی‌ادعا هستند كه با الهام از مكتب حضرت زهرا(س) با خدا معامله كردند و فرزندانشان را در راه حق و حقيقت راهی جبهه های نبرد با دشمنان کردند.

شهدا امنیت را برای کشور به ارمغان آوردند
اقتدار بختیاری در دیدار با کارکنان بنیاد استان گفت: شهدا با دشمنان انقلاب در پیش و پس از انقلاب مقابله کردند و با پیروزی از امام خمینی(ره) در عاشورای ایران سربلند و سعادتمند شدند و امنیت را برای کشور به ارمغان آوردند.
سرپرست بنیاد هرمزگان بیان کرد: شهدا در عین گمنامی و فداکاری‌های فراوان با نظم و انضباط کاری به وظایف الهی خویش عمل کردند و این نشان از اهتمام آن عزیزان به جزئی ترین مسائل است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 314798
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور