داخلی صفحه زنجان خبر
 
​نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان :
خانواده شهدا پاسداران اصلی انقلاب اسلامی هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۹
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان بر تداوم یادواره شهیدان تاکید کرد و گفت: خانواده شهدا پاسداران اصلی انقلاب اسلامی هستند و هر خانه شهید یک سنگر انقلاب است.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان به نقل از خبرگزاری مهر، آیت الله علی خاتمی در مراسم یادواره شهدای بلند پرچین در شهرستان ماهنشان، گفت: امنیت امروز جامعه به برکت خون پاک شهیدان است.
وی با بیان اینکه روستای بلند پرچین  شهرستان ماهنشان۹۰ شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است، اظهار کرد: تمام این شهیدان بسیجی سربلند بودند و با ایثار خود یک وجب از خاک ایران را به دشمنان ندادند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان رهبری و مدیریت مدبرانه امام راحل و ایمان و پشتکار مردم را عامل مهم پیروزی در هشت سال جنگ تحمیلی اعلام کرد.
خاتمی ابراز کرد: این انقلاب به سادگی به دست نیامده است، برای این انقلاب خون های زیادی ریخته شده و امروز همه باید برای اقتدار این کشور تلاش کنند.
وی بر تداوم یادواره شهیدان تاکید کرد و افزود: خانواده شهدا پاسداران اصلی انقلاب اسلامی هستند و هر خانه شهید یک سنگر انقلاب است.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان ابراز کرد: باید یاد و خاطره شهیدان برای همیشه زنده بماند و نباید فرهنگ ایثار و شهادت در کشور فراموش شود.
خاتمی تصریح کرد: نسل امروز جنگ و انقلاب را ندیده اند بنابراین باید دستاوردهای انقلاب برای جوانان به خوبی تبیین  و تشریح شود.
وی گفت: اقتدار و استقلال نظام جمهوری اسلامی ایران در تمام حوزه ها به خاطرخون پاک شهیدان است و باید راه این شهیدان ادامه پیدا کند.
 
کد مطلب: 314830