اعلام اسامی برندگان مسابقه سراسری بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در بنیاد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۹
معـاون علمی و پژوهشـی مرکز مقـاومت بسـیج بنیـاد شهید و امور ایثارگران از مشخص شدن برندگان مسابقه سراسری بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی خبر داد.
اعلام اسامی برندگان مسابقه سراسری بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در بنیاد
 
به گزارش «ایثار»، بهروز بزرگی ضمن گرامیداشت هفته وحدت و میلاد باسعادت پیامبر اعظم (ص) و امام صادق (ع) با تأکیـد بر اهمیت نهادینه‌سازی فرهنگ ایثار، شهادت و ارزش‌های دفاع مقـدس گفت: در راسـتای ترویج این فرهنگ، مرکز مقاومت بسیج بنیاد با همکاری اداره کل توسعه منابع انسانی اقدام به برپایی مسابقه کتاب‌خوانی برای کارکنان بنیاد کرد.
این مسابقه با محوریت «بیانیه گام دوم انقلاب» که از سوی رهبر معظم انقلاب با هدف تبیین دستاوردهای شگرف 4 دهه گذشته انقلاب اسلامی و توصیه‌هایی به‌منظور جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی صادرشده است؛ برگزار شد.
وی افزود: کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) استقبال گسترده‌ای از مسابقه بیانیه گام دوم انقلاب داشتند و 2008 نفر از کارکنان در این مسابقه سراسری شرکت کردند که از این تعداد 677 نفر به سؤالات جواب صحیح دادند که 110 نفر از این عزیزان به قید قرعه به‌عنوان برنده انتخاب و جوایزی را دریافت خواهند کرد.
جهت مشاهده اسامی برندگان (اینجا) را کلیک کنید.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 314859