امنیت و اقتدار امروز کشور مرهون ایثار شهیدان است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۴
مدیرکل بنیاد تهران بزرگ گفت: رزمندگان ما با هر مذهب و قومیتی با پیروی از ولایت در کنار یکدیگر در برابر دشمن ایستادگی کردند و هزاران شهید تقدیم انقلاب شد و حاصل این ایثارگری‌ها آرامش، امنیت و اقتدار امروز کشور است.
امنیت و اقتدار امروز کشور مرهون ایثار شهیدان است
 
به گزارش «ایثار»، حمید علی صمیمی شامگاه 21 آبان ماه در منزل شهیدان «مصطفی عباسی» و  «اسمعیل حسن زاده» حضور یافت و با خانواده این دو شهید اهل سنت دیدار و گفت و کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ در این دیدار که به مناسبت هفته وحدت و میلاد با سعادت حضرت محمد(ص) انجام شد، اظهار داشت: انسجام و اتحاد مردم ایران رمز پیروزی انقلاب بود و در زمان جنگ تحمیلی نیز وحدت بین اقشار مختلف مردم باعث شد دشمن بعثی نتواند حتی یک وجب از خاک کشور را به اشغال خود دربیاورد.
وی ایجاد تفرقه مذهبی و اختلاف بین مسلمانان را حربه استکبار برای نفوذ در ایران و سایر کشورهای اسلامی دانست و افزود: حضرت امام خمینی(ره) با هوشیاری تمام اهل سنت و شیعیان و همه ملت ایران را برادر دانستند. در هشت سال جنگ تحمیلی رزمندگان ما با هر مذهب و قومیتی در کنار یکدیگر در برابر دشمن ایستادگی کردند و هزاران شهید تقدیم انقلاب شد و حاصل این ایثارگری‌ها آرامش، امنیت و اقتدار امروز کشور است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 314912
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور