ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باعث پویایی جامعه می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۳
مدیرکل بنیاد تهران بزرگ بیان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و پیروی از سیره شهدا باعث پویایی جامعه و اقتدار کشور است و تکریم و تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا و یادگاران دفاع مقدس در گسترش این فرهنگ غنی بسیار تاثیرگذار است.
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باعث پویایی جامعه می‌شود
 
به گزارش «ایثار»، حمید علی صمیمی به همراه علی شریعت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 7 و 6 و تورج فرهادی شهردار منطقه 6 تهران امروز با حضور در بیت شهیدان «محمدحسین، ناصر و شهناز حاجی شاه» با «طاهره نیکویان» مادر این سه شهید والامقام دیدار و از وی تجلیل کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ در این دیدار با تبریک ولادت نبی اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع)، گفت: توفیق دیدار با خانواده‌های معظم شهدا عنایتی است که خداوند به ما عطا فرموده و شکرگزار این نعمت بزرگ هستیم و خود را خادم همه ایثارگران می‌دانیم.
وی افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و پیروی از سیره شهدا باعث پویایی جامعه و اقتدار کشور است و تکریم و تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا و یادگاران دفاع مقدس در گسترش این فرهنگ غنی بسیار تاثیرگذار است.
صمیمی زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ارج نهادن به فداکاری و از خودگذشتگی ایثارگران را وظیفه همه مسئوولان دانست و افزود: کارکنان بنیاد خدمت به پدران و مادران گرانقدر شهدا و همه ایثارگران را افتخار خود می‌دانند و امیدوار هستیم بتوانیم خدمت‌گزار شایسته‌ای برای شما عزیران باشیم.
گفتنی است شهیدان محمدحسین و شهناز حاجی شاه در 4 و 8 آبان 1359 به شهادت رسیدند. شهید ناصر حاجی شاه نیز 25 مهرماه 1361 در خرمشهر به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران امروز همچنین با «ربابه خانی حسین آبادی» مادر شهید «فضل الله خزایی» که در هفتم آبان ماه 1361 در موسیان به فیض شهادت رسید دیدار و از وی تجلیل کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 315031
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور