داخلی صفحه مازندران خبر
 
جلسه «بررسی تاثير نماز بر زندگی انسانها» در بنیاد سوادکوه برگزار شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۵۹
در راستای توافق نامه نمازی بین بنیاد و ستاد اقامه نماز استان، جلسه «بررسی تاثير نماز بر زندگی انسانها» در بنیاد سوادکوه برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد مازندران، در راستای توافق نامه نمازی بین بنیاد و ستاد اقامه نماز استان با هدف ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز در بین کارکنان، چهارشنبه بیست و دوم آبان جلسه «بررسی تاثير نماز بر زندگی انسانها »با حضور حجت الاسلام اسکندری در نمازخانه بنیاد سوادکوه برگزار گردید.
حجت الاسلام اسکندری با اشاره به آیه  ﴿انّ الصلاة کانت علی المؤمنین کتاباً موقوتاً﴾ گفت: «نماز برای مؤمنان، واجبی همیشگی و تبدیل ناپذیر است.» و تمرينی برای زندگی بهتر انسان ها است و می توان آثار آن را در زندگی فردی و اجتماعی هر فردی مشاهده كرد.
وی همچنین افزود: نماز موجب نزدیکی انسان به پروردگار خود می شود و با توجه به آیات و روایات بالاترین و عالی ترین حالت قرب انسان به خدا سجده بر خاک است که این کار بارها در نماز تکرار می شود.
حجت الاسلام اسکندری ادامه داد: نماز دارای آثار شگرفی است که در روایات وارده از معصومین (س) بیان شده است. آثار منحصر بفردی که شایدنتوان در جایی غیر از نماز آنها را یافت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 315041
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور