داخلی صفحه گیلان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان:
مجموعه بنیاد زمینه رضایتمندی خانواده های شاهد و ایثارگر را فراهم کند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۵
عبدالله پاکاری در جلسه تکریم و معارفه رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ماسال،با بیان اینکه فرهنگ ایثار و شهادت یک فرهنگ متعالی است،اظهار کرد:روحیه ایثار و شهادت‌طلبی جزو والاترین ارزش‌ها در آموزه‌های دینی و ملی ماست و شهدا نماد یک انسان متعهد به ارزش‌ها هستند.
 
به گزارش ایثار گیلان،مدیرکل،تغییر و تحول در پست های سازمانی را یک فرصت برای بهبود عملکرد نیروها دانست و افزود:انتقال تجربیات نیروها تحرک و پویایی را در پیشبرد اهداف سازمانی به وجود می آورد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با اشاره به برخورداری این سازمان از 300 نفر پرسنل، خاطرنشان کرد: امروزه به واسطه افزایش میانگین سنی خانواده های شاهد و ایثارگر با مشکلات جدیدی مواجه هستیم و باید تلاش مضاعفی داشته باشیم.
پاکاری پاسخگویی به همه نیازهای جامعه هدف را با وجود تنگناهای بودجه ای دولت غیر ممکن دانست و یادآور شد:مجموعه همکاران بنیاد باید با صبر و شکیبایی و سعه صدر و تکریم ارباب رجوع زمینه رضایتمندی خانواده های شاهد و ایثارگر را فراهم کنند.
وی با تاکید بر لزوم همدلی و همبستگی و همراهی مجموعه همکاران در راستای جلب مشارکت جامعه ایثارگری، اضافه کرد:درمان،اشتغال و ساماندهی گلزارهای شهدا جزو اولویت های بنیاد است.
این مقام مسئول با بیان اینکه یادواره های شهدا باید با کیفیت و محتوای بهتر و بیشتری برگزار شود، خاطرنشان کرد: ماموریت اصلی بنیاد شهید حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل های آینده است.
در این نشست از زحمات محسن خلوص دهقانپور قدردانی و عباس خیروشر معارفه شد.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 315303
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور