پیروزی انقلاب را مدیون ایثارگری ایثارگران هستیم
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با تأکید بر اینکه اگر ایثار و فداکاری در جامعه نبود، انقلاب پیروز نمی‌شد، گفت: راه و آرمان شهدا و ایثارگری ایثارگران باید سرلوحه اخلاق دینی ما باشد تا بتوانیم به مردم خدمت کنیم.
پیروزی انقلاب را مدیون ایثارگری ایثارگران هستیم
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان صبح پنج‌شنبه ۲۳ آبان ماه در نشست شورای اداری که با حضور معاونین و روسای ادارات در سالن جلسات برگزار شد، گفت: با هیچ زبان و عملی نمی‌توان از رشادت‌های ایثارگران تقدیر کرد و ما باید همیشه خود را مدیون فداکاری های آنان بدانیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با تأکید بر اینکه اگر ایثار و فداکاری در جامعه ما نبود، انقلاب پیروز نمی‌شد، گفت: راه و آرمان شهدا و ایثارگری ایثارگران باید سرلوحه اخلاق دینی ما باشد تا بتوانیم به مردم خدمت کنیم.
وی تصریح کرد: انتخاب سیاست‌های کارآمد و منسجم و هماهنگ از اولویت‌های کاری بنیاد است و بر این اساس بینش نیروها در این نهاد مقدس بر اساس افزایش روحیه معنوی و ارزش‌گرایی است و کار در بنیاد به‌ قصد تقرب و عبادت یک سیاست اجتناب‌ناپذیر است که همکاران بنیاد باید خود را مکلّف به آن بدانند.
رستمیان یادآور شد: خدمت در بنیاد توفیقی است که نصیب ما شده است و باید قدر آن را به‌ خوبی بدانیم، چراکه ما به جامعه‌ای خدمت می‌کنیم که تمام کشور مدیون این قشر معظم است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 315322
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور