داخلی صفحه گیلان خبر
 
مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور:
خانواده های شهدا و ایثارگران الهام بخش هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۴
نریمانی در دیدار با خانواده های شهدا گیلان به ویژه مادران و پدران بزرگوارشان را مایه دلگرمی در خدمت رسانی به مردم دانست و افزود:خانواده های شهدا و جانبازان و آزادگان و ایثارگران از یادگاران پربرکت انقلاب اسلامی و الهام بخش هستند و یاد و خاطره همه این ایثارگری ها و فداکاری ها و دلیرمردی ها و شهادت ها باید زنده نگه داشته شود.
 
به گزارش ایثار گیلان،نریمانی در دیدار با پدر شهید معظم«شهرام یوسفی»،با تاکید بر لزوم تکریم و تعظیم خاندان معظم شهدا به ویژه از سوی مسئولان نظام،اظهار کرد:به واسطه ایثار و از خود گذشتگی شهدا و خانواده های معظم آنان امروز از عزت و اقتدار و امنیت و آرامش برخوردار هستیم.
وی دیدار با خانواده های شهدا به ویژه مادران و پدران بزرگوارشان را مایه دلگرمی در خدمت رسانی به مردم دانست و افزود:خانواده های شهدا و جانبازان و آزادگان و ایثارگران از یادگاران پربرکت انقلاب اسلامی و الهام بخش هستند و یاد و خاطره همه این ایثارگری ها و فداکاری ها و دلیرمردی ها و شهادت ها باید زنده نگه داشته شود.
مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور شهدا را متعلق به همه ملت ایران دانست و تصریح کرد:شهدا طلایه داران راستین عرصه های عشق و معرفت هستند و لذا تکریم و تجلیل از مقام شهدا و خانواده های معزز آنان مایه پالایش روح انسان است.
نریمانی از شهدا به عنوان اسطوره های ایمان و صبر و شجاعت و ولایتمداری یاد کرد و متذکر شد:همه مردم و مسئولان باید پیوسته راه شهدا را ادامه دهند و خانواده های شهدا را چراغ راه انقلاب و نظام بدانند.
وی فرهنگ ایثار و شهادت را یک سرمایه معنوی دانست که نیازمند صیانت و پاسداری است و گفت:تکریم مقام خاندان شهدا وظیفه آحاد مردم است و همواره باید از مادران و پدران و همسران و فرزندان شهدا و ایثارگران به عنوان الگوهای ایثار و از خود گذشتگی درس بیاموزیم.
عبدالله پاکاری،مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان نیز،دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران را ارج نهادن به مقام ایثار و از خود گذشتگی و مقاومت و شهادت دانست و اظهار کرد:خانواده های شهدا میراث گرانبهای انقلاب اسلامی هستند.
وی ادامه داد:وجود مقدس خانواده های شهدا و ایثارگران از برکات و نعمات خداوندی است که باید قدردان آن باشیم،زیرا این عزیزان با اهدای بهترین عزیزان خود در راه دفاع از انقلاب و کشور کار بزرگ و عظیمی را انجام دادند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با اشاره به ایستادگی و مقاومت خانواده های شهدا و ایثارگران،گفت:امروز ملت شهیدپرور ایران در دفاع از آرمان های اسلام و انقلاب و میهن اسلامی پیشرو هستند و راه شهیدان را ادامه می دهند.
پاکاری ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال ارزش ها و آرمان های متعالی شهدا به نسل امروز را یکی از مولفه های اصلی حفظ عزت و اقتدار انقلاب و نظام دانست و تصریح کرد:دفاع مقدس یکی از دوره های ارزشمند و به یاد ماندنی و پر افتخار در تاریخ سیاسی و اجتماعی و دینی ایران است و لذا باید از دستاوردهای آن حراست و صیانت کنیم.
مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور همچنین با مادر شهید «مهرداد رمضانپور» دیدار و گفتگو کرد.
انتهای پیام

کد مطلب: 315480
 


 
 
خون شهدای هفتم تیر، پشتوانه حرکت و اقتدار
 

محبوب شهبازی؛ مشاور عالی و دستیار ویژه رییس بنیاد ...