بخشدار قلعه چای
مدیون رشادت و جان‌فشانی شهدا هستیم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۱
بخشدار بخش قلعه چای عجب‌شیر در دیدار از خانواده شهدا گفت: تقدیر از صبر و صلابت خانواده‌های شهدا و جان‌فشانی این بزرگواران سپاسگزاری بی‌پایان است و همه مدیون رشادت و جان‌فشانی شهدا هستیم.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از عجب‌شیر، علی عمانی بخشدار بخش قلعه چای به‌اتفاق رئیس اداره بنیاد شهیدوامورایثارگران شهرستان معاون اداره هلال‌احمر عجب‌شیر جانشین سپاه پاسداران از خانواده شهیدان رضا سبزی، محمد یوسفی، عیسی زارعی و جانباز حسین عمودی دیدار کردند.

علی عمانی در محفل صمیمی بیت این شهیدان گفت: همه ما مدیون رشادت و جان‌فشانی شهدا هستیم و باید تلاش کرد به نحوی مطلوب و شایسته خدمات به این عزیزان را بهبود بخشید و این خدمت را یک توفیق الهی برای خود بدانیم.

بخشدار قلعه چای بابیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند، افزود: ما نیز باید همواره در جبهه‌های مختلف نگهبان نظام و آرمان‌های امام راحل باشیم و از خداوند متعال می‌خواهیم تا بتوانیم این مراحل سخت را باراهنمایی‌های مقام معظم رهبری به پایان ببریم.

 وی ادامه داد: شهادت، کلاس همیشه دایر حرکت است که تمامی انسان‌ها را در هر برهه زمان، در خویش ثبت می‌کند و شهدا، محصلان برگزیده این مدرسه‌اند.

در ادامه خیرخواه رئیس بنیاد شهید عجب‌شیر در حاشیه این  دیدار گفت : خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران سرمایه‌های معنوی انقلاب و نظام بوده و باید موردتکریم و دلجویی قرار گیرند.

خیرخواه در ادامه اظهار داشت: تمام تلاش خود را برای خدمت‌رسانی بهتر به ایثارگران و خانواده‌های ایشان بکار خواهیم گرفت.

انتهای پیام
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، عجب شیر، شهدا، شهادت، بخشدارقلعه چای، علی عمانی
کد مطلب: 315533