تاریخ شفاهی ایثارگران باید به آیندگان منتقل شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۸
مدیرکل بنیاد کرمانشاه بیان کرد: تاریخ شفاهی ایثارگران از جمله اقدامات فرهنگی بسیار مهمی است که باید به آیندگان منتقل شود.
تاریخ شفاهی ایثارگران باید به آیندگان منتقل شود
 
به گزارش «ایثار»، به‌ منظور هماهنگی و تعامل هرچه بیشتر با دستگاه‌های اداری استان صبح امروز، نشست مشترک مسئولان بنیاد و صدا و سیمای مرکز کرمانشاه در ساختمان ستاد استان برگزار شد.
در این نشست که باهدف تبیین هرچه‌ بهتر برنامه‌های ترویجی فرهنگ ایثار و شهادت در استان کرمانشاه برگزار شد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد استان در سخنانی ضمن قدردانی از همکاری و تعامل مطلوب مسئولان صدا و سیما با بنیاد، آن را زمینه نهادینه کردن فرهنگ ایثار در جامعه ارزیابی کرد.
حجت‌الاسلام عسگری با بیان اینکه تاریخ شفاهی ایثارگران باید به آیندگان منتقل شود، اظهار داشت: تاریخ شفاهی ایثارگران از جمله اقدامات فرهنگی بسیار مهمی است که به‌ صورت آرشیو در اختیار بنیاد است که اگر این اسناد برگرفته‌ شده از خاطرات و سخنان والدین شهدا و ایثارگران عزیز با همکاری رسانه ملی ثبت و ضبط و در مناسبت‌های مختلف پخش شود به‌یقین اسناد معتبر و ارزشمندی برای دسترسی آیندگان و جوانان این مرز و بوم خواهد بود.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه بیان کرد: تولید محتوا و ساخت فیلم و نیز تهیه برنامه‌های تولیدی در راستای تبیین فرهنگ ایثار و شهادت از دیگر مواردی است که می‌تواند در نهادینه کردن فرهنگ ایثار در جامعه مفید و مؤثر باشد لذا رسانه ملی و بنیاد می‌توانند در این زمینه تعامل مناسبی داشته باشند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 315703
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور