تکریم حداکثری ایثارگران، امری ضروری است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۷
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی ضمن تاکید بر تکریم جامعه ایثارگری گفت: تکریم حداکثری یعنی بتوانید مشکلات ایثارگران در سایر ادارات را پیگیری و نسبت به رفع مشکلات این اسوه‌های صبر و مقاومت تلاش کنید.
تکریم حداکثری ایثارگران، امری ضروری است
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی سه شنبه 28 آبانماه که با هدف بررسی و پیگیری مشکلات جامعه ایثارگری به تایباد سفر کرده است، ابتدا در جمع کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان حضور یافت.
وی در این دیدارها ضمن تاکید بر تکریم جامعه ایثارگری گفت: تکریم حداکثری یعنی بتوانید مشکلات ایثارگران در سایر ادارات را پیگیری و نسبت به رفع مشکلات این اسوه‌های صبر و مقاومت تلاش کنید.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی تاکید کرد: جامعه هدف بنیاد کسانی هستند که در برگ برگ زندگیشان برای عزت ایران اسلامی، ایثار، فداکاری و گذشت موج می‌زند، لذا تکریم و احترام به این قشر افتخارآفرین، یک وظیفه سازمانی است.
شرکت در جلسه شورای هماهنگی امور ایثارگران و دیدار با تنی چند از خانواده‌های شهدا و جانبازان روستاهای مشهد ریزه و جوزقان از توابع شهرستان تایباد از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه مدیرکل بنیاد خراسان رضوی است.

امنیت امروز را مدیون ایثارگران هستیم
حجت الاسلام حسین معصومی سه شنبه ۲۸ آبان در جریان هشتمین سفر شهرستانی دور سوم خود به تایباد، در نشست شورای اداری که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، گفت: شهدای تایباد از این فاصله دور خود را به جنوب و غرب کشور رساندند و با جانشان از کشور دفاع کردند و امروز اگر در امنیت به سر می‌بریم، نتیجه فداکاری‌های شهدا، جانبازان و آزادگان است.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی بیان کرد: این شهرستان ۱۱۴ شهید، ۲۷۷ جانباز و ۳۲ آزاده تقدیم استقلال و امنیت ایران اسلامی کرده است و این یعنی روحیه جهادی و انقلابی در این شهرستان موج می‌زند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی خاطرنشان کرد: شهرستان تایباد 122 فرزند ایثارگر جویای کار دارد که با تلاش و همدلی مسئولان امیدواریم تا پایان سال جاری بخشی از این عزیزان مشغول به کار شوند.
حجت الاسلام معصومی در پایان با تبریک فرا رسیدن هفته بسیج از این یادگار امام به عنوان شجره طیبه نام برد و اظهار داشت: امروز فرهنگ بسیجی و ثمره آن به کشورها صادر شده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 315728
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور