مدافعان حرم پیام آوران آرامش برای کشور بودند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان با بیان اینکه شهدای مدافع حرم جانشان را در مقابل تروریست‌ها، فدا کردند تا در امنیت باشیم، اظهار کرد: این مردان بی‌ادعا و رهروان واقعی طریق حق و حقیقت، پیام‌آوران آرامش برای کشور بودند.
مدافعان حرم پیام آوران آرامش برای کشور بودند
 
به گزارش «ایثار»، احمد گروئی ساردو در جمع خانواده‌های شهدای مدافع حرم شهرستان رفسنجان، ضمن تکریم و سپاسگزاری از مقام ارزشمند والدین بزرگوار شهدای مدافع حرم، مسائل و مشکلات مطرح‌شده از سوی این خانواده‌های عزیز را مورد بررسی و پیگیری قرار داد.
گروئی در این دیدارها اظهار کرد: شهدای مدافع حرم با عشق به اهل‌بیت (ع) و با بصیرت دینی برگرفته از تعالیم اسلامی، در نبرد با تکفیری‌های داعش به شهادت رسیدند.
گروئی با بیان اینکه شهدای مدافع حرم جانشان را در مقابل تروریست‌ها، فدا کردند تا در امنیت باشیم، اظهار کرد: این مردان بی‌ادعا و رهروان واقعی طریق حق و حقیقت، پیام‌آور آرامش برای کشور بودند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان افزود: خانواده های شهدای مدافع حرم مایه سرافرازی کشور هستند و امروز ملت وفادار و قدردان ایران اسلامی باید به شهدا و خانواده‌های معزز آنان ادای احترام کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 315729
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور