داخلی صفحه کرمان خبر
 
​رئیس هیئت‌مدیره بیمارستان راضیه فیروز کرمان:
خدمت به ایثارگران تبرک کار ماست
تاریخ انتشار : شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۶
صبح امروز مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران استان کرمان با رئیس هیئت‌مدیره و رئیس بیمارستان راضیه فیروز کرمان در خصوص خدمت‌رسانی مطلوب به ایثارگران دیدار و گفتگو کرد.
 
به گزارش ایثار کرمان، صبح امروز دوم آذرماه 98 احمد گروئی ساردو مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران استان کرمان به همراه سعید ایرانمنش معاون بهداشت و درمان بنیاد استان و حمید نصیری معاون موسسه ایثار با منصور اکبری رئیس هیئت‌مدیره و خانم دکتر شهریاری رئیس بیمارستان راضیه فیروز کرمان در خصوص سهولت در ارائه خدمات درمانی به ایثارگران در محل بیمارستان راضیه و فیروز دیدار و گفتگو کرد.
مدیرکل بنیاد استان ضمن تشکر از خدمات ارزنده گذشته این بیمارستان به ایثارگران، خاطرنشان کرد: حل مشکل درمانی ایثارگران کوچک‌ترین خدمت به این عزیزان است و حق آن‌ها است که بهترین خدمات درمانی در اختیارشان باشند.
در ادامه رئیس هیئت‌مدیره بیمارستان راضیه فیروز کرمان ضمن تشکر از حضور مدیرکل و معاون بنیاد استان در این بیمارستان، خاطرنشان کرد: در اندیشه همه اعضای هیئت‌مدیره و کارکنان ما این است که حضور ایثارگران در این بیمارستان مایه برکت و خدمت به این عزیزان تبرک کار ماست.
وی در ادامه با اشاره به اینکه هیچ‌وقت نمی‌شود که کار این عزیزان را فراموش کرد افزود: امروز ما و شما باید در کنار هم برای ارائه بهترین خدمات به این عزیزان تلاش کنیم چون آن‌ها حق بزرگی به گردن ما دارند.
خانم دکتر شهریاری ریس بیمارستان با اشاره خدمات ارزنده بیمارستان راضیه فیروز در کرمان، بیان داشت: بیمارستان راضیه فیروز کرمان جزء بهترین بیمارستان‌های استان است، چراکه از بهترین پزشکان متخصص و تجهیزات بهره می‌برد که در استان کم‌نظیر است و ما علاقه‌مندیم ایثارگران برای درمان با خیال راحت به این مکان مراجعه کنند.
در ادامه مقرر شد تا در جلسات بعدی تفاهم‌نامه‌هایی برای همکاری درزمینهٔ درمانی ایثارگران تنظیم گردد.
انتهای پیام./

کد مطلب: 316100
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور