فرمانده سپاه قمربنی هاشم علیه السلام:
خدمت به محرومان، منش و سیره شهداست
تاریخ انتشار : شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۸
سردار علی محمد اکبری گفت: خدمت به مردم محروم حرکت برای ذخیره توشه ی آخرت، منش و سیره شهدای گرانقدر ما بوده است.
 
به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ همزمان با هفته وحدت، دیدار سردار فرمانده سپاه قمربنی هاشم علیه السلام با سران ایلات، طوایف، معتمدین و بسیجیان دهستان بارز و شوارز شهرستان لردگان برگزار شد.
سردار علی محمد اکبری در این دیدار با تبریک هفته وحدت و فرارسیدن میلاد باسعادت حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم و امام جعفر صادق علیه السلام، گفت: آنچه که امروز انقلاب اسلامی دارد به برکت خون شهدا و ایثارگری مردم است.
فرمانده سپاه قمربنی هاشم علیه السلام، مأموریت های سپاه و بسیج را در راستای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی خواند و افزود: بسیج متشکل از آحاد مردمی است که دل در گرو انقلاب اسلامی دارند.
وی با اشاره به اینکه گروه جهادی سپاه قمربنی هاشم علیه السلام استان چهارمحال و بختیاری با حضور فرماندهان، مسئولین رده ها و معاونین فرماندهی سپاه استان چهارمحال و بختیاری در دهستان بارز و شوارز حضور یافته است، اظهار کرد: آشنایی بیشتر با مشکلات مردم منطقه و بررسی مطالبات آنها و خدمت رسانی جهادی از اهداف برگزاری این اردو می باشد که برای دومین سال متوالی در حال برگزاری است.
سردار اکبری، با اشاره به خدمت رسانی گروه های متعدد جهادی در عرصه های فرهنگی، امداد و درمان، عمرانی در مناطق محروم و کمتر برخوردار استان، خاطرنشان کرد: این اردوها با هدف خدمت رسانی واقعی به مردم برگزار می شود و الگوی جهادگران شهدا می باشند.
وی، با تأکید بر اینکه خدمات گروه های جهادی در راستای جمع خیرات برای آخرت است ، نه فخرفروشی در دنیا؛ ادامه داد: خدمت به مردم محروم حرکت برای ذخیره توشه ی آخرت، منش و سیره شهدای گرانقدر ما بوده است.
سردار اکبری با بیان اینکه انقلاب اسلامی دستاوردهای بی شماری برای مردم به ارمغان آورده است، اضافه کرد: در برخی از مناطق نیز همچنان محرومیت به چشم می خورد که باید با همت مضاعف و جهادی مسئولین و همراهی مردم این محرومیت ها رفع شوند.

انتهای پیام/
 
کد مطلب: 316152