داخلی صفحه کرمان خبر
 
مدیر کل بنیاد کرمان:
اکثر پیشرفت های کشور مرهون تفکر بسیجی است
تاریخ انتشار : شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۷
مدیر کل بنیاد کرمان اظهار کرد: تفکر بسیجی باعث همه‌گیری بسیج در جهان شده است و این تفکر نقشه‌های شوم دشمنان را از بین برده و نقش به آب کرده است و بسیاری از پیشرفتهای كشور مرهون تفكر بسیجی است..
اکثر پیشرفت های کشور مرهون تفکر بسیجی است
 
به گزارش ایثار کرمان،ظهر شنبه  2 آذر 98 احمد گروئی ساردو در کارگروه بسیج پایگاه ولایت با تبریک فرا رسیدن هفته بسیج و چهل ساله شدن این شجره طیبه، خاطر نشان کرد: هفته بسیج هفته تبلور روحیه جهادی و انقلابی توام با  بازخوانی تفکر و مدیریت بسیجی و بهترین فرصت برای شناخت، معرفی و پاسداشت یاد و خاطره شهدای بسیجی کشور است.
گروئی در ادامه افزود:هفته بسیج فرصت خوبی برای معرفی بسیج و دستاوردها و خدمات آن به آحاد مردم است و بسیج نهاد بزرگی است که در تمام زمینه‌های اجتماعی، فرهنگی، سازندگی، جهادی فعالیت داشته و جای خود را در دل مردم بازکرده است.
وی بابیان اینکه بسیج باقدرت خود استکبار جهانی را بارها به‌زانو درآورده، اظهار داشت: تفکر بسیجی باعث همه‌گیری بسیج در جهان شده است و این تفکر نقشه‌های شوم دشمنان را از بین برده و نقش به آب کرده است و
 بسیاری از پیشرفتهای كشور مرهون تفكر بسیجی است.
مدیر کل بنیاد کرمان گفت: یکی از برنامه های مهم این پایگاه دیدار از 210 نفر از والدین شهدا  را باهدف سرکشی انجام شود
 مهدی سلطانی فرمانده پایگاه بسیج ولایت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان  با اشاره به اینکه  هفته بسیج از 30 آبان آغاز شده است، عنوان کرد: شعار محوری هفته بسیج امسال «چهل سال خدمت، جهاد، شهادت» است.
سلطانی افزود: برگزاری حلقه های صالحین  با موضوعات «بسیج، چهل سال خدمت، جهاد و شهادت» و تبیین نقش بسیج در گام دوم از برنامه‌های پیش بینی شده برای هفته بسیج هستند.
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 316189
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور