داخلی صفحه کرمان خبر
 
مدیر کل بنیاد کرمان:
کار در بنیاد شهیدو امور ایثارگران توفیق الهی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۷
مدیر کل بنیاد کرمان:کار در بنیاد شهیدو امور ایثارگران توفیق الهی است و خانواده معظم شهدا کم‌توقع‌ترین افراد جامعه هستند.
کار در بنیاد شهیدو امور ایثارگران توفیق الهی است
 
به گزارش ایثار کرمان، صبح امروز 3 آذر 98 جلسه شورای معاونین استان با حضور احمد گروئی ساردو مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان در راستای برطرف شدن مشکلات میز خدمت در محل اتاق کنفرانس اداره کل بنیاد برگزار شد.
گروئی با تاکید بر این که کار در بنیاد شهید امور ایثارگران توفیق الهی است، خاطر نشان کرد: خانواده معظم شهدا کم‌توقع‌ترین  افراد جامعه هستند که خواسته‌های حداقلی دارند و در مقابل کارهایی که برای آن‌ها انجام می‌شود، قدردان‌ترین افراد نیز محسوب می‌شوند.
وی در ادامه  گفت:  همه کارکنان با انجام دادن وظایف صحیح خود می‌توانند موفقیت بنیاد را در جلب رضایت جامعه ایثارگران ارتقا دهند.
مهدیه لشکری رئیس اداره ارتباطات و مراجعات بنیاد استان با اشاره به اینکه میز خدمت در تمامی ادارات بنیاد شهرستان‌های استان کرمان  برقرار است، ادامه داد: هدف میز خدمت، پاسخگویی به ایثارگر است که مانع سردرگمی ایثارگران در ادارات بنیاد استان می‌شود.
وی همچنین به تلفن 1616 اشاره کرد و افزود: تلفن 1616 در ساعت اداری در خدمت خانواده‌های شهدا و ایثارگران است تا بدون مراجعه به بنیاد سؤالات خود را با کارشناسان مطرح کنند.
انتهای پیام./
کد مطلب: 316293
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور